Railcolornews, Railpage, CTS i NAMIARY na morze i handel patronami medialnymi Forum Fracht.

Railcolornews, Railpage, CTS i NAMIARY na morze i handel patronami medialnymi Forum Fracht.

12 marca 2023 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja XI Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2023. Jak informują organizatorzy wydarzenie, a przede wszystkim atrakcyjny jego program wzbudza olbrzymie zainteresowanie. W witrynie internetowej Forum pojawiają się informacje o kolejnych patronatach oraz logotypy coraz to nowych partnerów  merytorycznych i patronów medialnych. XI Forum Transportu Intermodalnego FRACHT patronatem honorowym objął Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury,  Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

Railcolornews, Railpage, CTS i NAMIARY na morze i handel patronami medialnymi Forum Fracht.
Źródło: Kurier Kolejowy

 

Po raz pierwszy w swojej historii patronem medialnym wydarzenia o tematyce logistycznej został ceniony w Europie portal i magazyn branżowy Raicolornews. Patronami medialnymi zostali także: Centrum Strategii Transportowych (Ukraina), Railpage (Słowacja), oraz NAMIARY na morze i handel, które od dziesięciu lat wspierają i relacjonują Forum Fracht. Patronem medialnym wydarzenia jest także Kurier Kolejowy.

Patronat honorowy nad Frachtem roztoczyła Polska Izba Spedycji i Logistyki, a partnerem wydarzenia po raz pierwszy została Polsko Luksemburska Izba Gospodarcza.

 

 

Pierwszego dnia Forum jego uczestnicy pojadą na pokładzie specjalnego pociągu z Warszawy do Swarzędza. Po wjeździe na na przygotowany do tego celu Terminal Intermodalny Grupy CLIP, rozpocznie sie program studyjny wydarzenia - zapozanie z potencjałem i funkcjonowaniem terminala. Po transferze do Hotelu Hampton by Hilton w Swarzędzu tamże będzie miała miejsce uroczysta inauguracja Forum, po czym przeprowadzone zostaną trzy panele dyskusyjne. Po godzinie osiemnastej czeka uczestników i gości Forum powrotny przejazd pociągiem do Warszawy. W składzie pociągu będą trzy wagony pasażerskie i wagon "WARS". Partnerem techniczno - organizacyjnym przejazdu z Warszawy do Swarzędza i z powrotem będzie firma Turystyka Kolejowa TurKol.pl. znana z organizacji wielu podróżniczych eskapad cenionych wśród miłośników kolei.