WIELKA UCIECZKA z SU46

WIELKA UCIECZKA z SU46

17 marca 2023 | Źródło: Turkol
PODZIEL SIĘ

Wsparcie projektu TurKol.pl WIELKA UCIECZKA z SU46 to dobrowolne wykupienie FOTO PAKIETU dla pociągów uruchamianych w dniu 24 marca wokół Żagania. 

 

Fot. Turkol.pl

 

Specjalnie dla fotoamatorów pociągi TOM, DICK, UCIECZKA i JENIEC zostaną uruchomione w zestawieniu z lokomotywą serii SU46 w oryginalnym malowaniu. Właścicielem lokomotywy jest PKP Cargo. Ceny biletów na wymienione cztery pociągi pozostają na niezmienionym poziomie względem wcześniej planowanych. Pasażerowie mogą wykupić bilety na przejazdy, zmiana lokomotywy to spełnienie oczekiwań miłośników fotografii i zabytkowych lokomotyw spalinowych serii SU46 (masowo występujących niegdyś w regionie Żar i Żagania). Orientacyjny rozkład jazdy znajduje się na stronie TurKol.pl


UWAGA! W przypadku niewystarczającej liczby wykupionych FOTO PAKIETÓW oraz braku możliwości opłacenia wynajmu dodatkowej lokomotywy SU46 z PKP Cargo cztery wymienione wyżej pociągi lokalne w dniu 24 marca zostaną uruchomione z lokomotywą serii SU42. W takim przypadku TurKol.pl GWARANTUJE ZWROT 100% wpłaconych środków na zakup FOTO PAKIETU.
Decyzja dotycząca lokomotywy zostanie podjęta do 21 marca.

UWAGA: Po zatwierdzeniu rozkładu jazdy zmieniamy czcionkę na pogrubioną podkreśloną - wówczas podane godziny są obowiązujące.