XII Forum Transortu Intermodalnego Fracht: Spotkajmy się w Sopocie, 20-21 marca 2024 r.

XII Forum Transortu Intermodalnego Fracht: Spotkajmy się w Sopocie, 20-21 marca 2024 r.

06 listopada 2023 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to od 12 lat największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w Polsce. To wyjątkowa platforma spotkań najpoważniejszych „graczy” na rynku przewozów towarowych, zwłaszcza w obszarze przewozów intermodalnych oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów i relacji gospodarczych.

XII Forum Transortu Intermodalnego Fracht: Spotkajmy się w Sopocie, 20-21 marca 2024 r.
Grafika: Łukasz Piechota

 

Rosnące od lat zainteresowanie konferencją to efekt nie tylko starannie dobieranej tematyki, udziału osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w wytyczanie strategicznych działań na rzecz rozwoju naszej gospodarki, ale także sukcesu w postaci wprowadzenia do praktyki gospodarczej propozycji rozwiązań zgłaszanych przez uczestników Forum.

Przed polską i europejską gospodarką kolejne wymagające w tych trudnych czasach wyzwania. Eksperci z Polski i z zagranicy, przedstawiciele nowo wybranego parlamentu i rządu oraz władz samorządowych będą musieli zmierzyć się z aktualnymi problemami i postulatami przedsiębiorców oczekujących realizacji niezbędnych inwestycji infrastrukturalnych i wprowadzenia rozwiązań formalno-prawnych, ekonomicznych i podatkowych, które przyczynią się do wzrostu wielkości przewozów.

Tym razem obrady Forum będą toczyły się w Sopocie, nieopodal morskich portów w Gdańsku i Gdyni, których dostępność i potencjał stają się niezwykle istotne z punktu widzenia możliwości wzrostu wolumenu przewozów. Tam też koncentrują się obecnie interesy biznesowe nie tylko polskich eksporterów i importerów.

Organizatorzy XII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT: Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa Północ - Wschód ENEIA i Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza wraz ze współorganizatorami: Izbą Przemysłowo - Handlową Polska - Azja i Stowarzyszeniem Producentów i Konsumentów Roślin Strączkowych Ukrainy zapraszają do udziału w wydarzeniu.

Już niebawem uruchomiona będzie możliwość rejestracji. Za postępem w obszarze obsługi przewozów intermodalnych stara się podążać organizacja Forum. Na uczestników wydarzenia czeka wiele nowinek technologicznych w zakresie przygotowania i realizacji Forum.

Nad opracowaniem programu, który musi sprostać oczekiwaniom uczestników czuwa Rada Programowa Forum, pod przewodnictwem byłego Wicepremiera i Ministra Gospodarki - Janusza Piechocińskiego.

Kurier Kolejowy, pomysłodawca i inicjator Forum FRACHT jest patronem medialnym, tego niezwykle ekscytująco zapowiadającego się wydarzenia.

Zapraszamy na portal internetowy wydarzenia.