XII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT pod patronatem Ministra Infrastruktury Dariusza Klimczaka

XII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT pod patronatem Ministra Infrastruktury Dariusza Klimczaka

25 lutego 2024 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Organizatorzy XII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT: Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa Północ - Wschód ENEIA i Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza poinformowali, iż Dariusz Klimczak, Minister Infrastruktury objął patronatem XI edycję Forum Transportu Intermodalnego Fracht, które będzie miało miejsce w Sopocie, już za niecały miesiąc, w dniach 20-21 marca 2024 r.

Grafika: Łukasz Piechota

 

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to od 12 lat największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w Polsce. To wyjątkowa platforma spotkań najpoważniejszych „graczy” na rynku przewozów towarowych, zwłaszcza w obszarze przewozów intermodalnych oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów i relacji gospodarczych. Staje się to niezwykle ważne, zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości, kiedy wnioski ze stanu obecnego i postulaty w sprawie przyszłości przedsiębiorcy będą mogli  skierować do nowych władz, zwłaszcza jej przedstawicieli, którzy  przejęli odpowiedzialność za działanie sektora transportu.

Jednym z kluczowym elementów programu tegorocznego Frachtu będzie wizyta studyjna w Porcie Gdynia,  w ramach której uczestnicy konferencji przejadą autobusem szynowym Województwa Pomorskiego ze stacji kolejowej w Sopocie do portu w Gdyni i wjadą bezpośrednio na terminal GCT Hutchison Port Gdynia. Program studyjny wydarzenia obejmuje prezentację zmodernizowanej infrastruktury kolejowej portu i zapoznanie  z funkcjonowaniem morskiego terminala kontenerowego.

Organizatorzy XII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT: Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa Północ - Wschód ENEIA i Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza wraz ze współorganizatorami: Izbą Przemysłowo - Handlową Polska - Azja i Stowarzyszeniem Producentów i Konsumentów Roślin Strączkowych Ukrainy zapraszają do współtworzenia i udziału w XII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2024.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zapraszamy na portal internetowy wydarzenia: https://forumfracht.eu/