Szybka Kolej Miejska w Warszawie prowadzi nabór uczestników Kursu na Świadectwo Maszynisty kat. B1

Szybka Kolej Miejska w Warszawie prowadzi nabór uczestników Kursu na Świadectwo Maszynisty kat. B1

27 lutego 2024 | Źródło: Szybka Kolej Miejska w Warszawie
PODZIEL SIĘ

1 sierpnia 2024 r. rusza kolejna edycja Kursu na Świadectwo Maszynisty kategorii B1, organizowanego przez Szybką Kolej Miejską sp. z o.o. w Warszawie.

 

Fot. SKM Warszawa

 

Kurs trwa 8 miesięcy i kończy się egzaminem składającym się z części teoretycznej (test) oraz praktycznej (jazda na pojeździe). Na czas trwania kursu podpisywana jest umowa o pracę. Kurs prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną kadrę, która w sposób wyczerpujący przekaże niezbędną wiedzę. Do dyspozycji kursantów udostępnione zostaną solidnie opracowane materiały oraz nowoczesne pojazdy.

Warunkami niezbędnymi do wzięcia udział w kursie i uzyskania świadectwa maszynisty są: posiadanie licencji maszynisty, uzyskanie orzeczenia lekarskiego potwierdzającego spełnienie wymagań zdrowotnych oraz odbycie szkolenia i zdanie egzaminu.

Po zdaniu egzaminu i wydaniu pierwszego świadectwa kandydat staje się pełnoprawnym maszynistą oraz ma możliwość podjęcia stabilnej pracy w SKM sp. z o.o.

Nabór trwa do 17 marca 2024 r. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje na stronie internetowej: Kurs na Świadectwo Maszynisty