Już jutro w Rotterdamie rozpocznie się największe na świecie wydarzenie typu cargo i breakbulk

Już jutro w Rotterdamie rozpocznie się największe na świecie wydarzenie typu cargo i breakbulk

20 maja 2024 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Już jutro ponad 600 wystawców przedstawi swoje najnowsze rozwiązania w zakresie ładunków projektowych i breakbulk w Ahoy Rotterdam i wyznaczy dominujące trendy branżowe na nadchodzący sezon. Targi przyciągają ponad 9 000 najwyższej klasy menedżerów z wiodących przedsięwzięć gospodarczych, w tym decydentów, właścicieli projektów i producentów przemysłowych, w przyjaznym dla biznesu otoczeniu umożliwiającym doskonałe interakcje B2B. W gronie wystawców, ale także odwiedzających znajdujemy także polskie firmy, takie jak Zarządy Morskich Portów Gdańsk i Gdynia wraz ze spółkami działającymi na ich infrastrukturze. Wśród nich po raz kolejny będzie także Polish Forwarding Company (PFC). Przedstawiciel redakcji Kuriera Kolejowego taże będzie wśród uczestników rotterdamskich targów. Czytelncy będą otrzywali bezpośrednie relacje z Centrum wystawienniczego Ahoy Rotterdam.

 

Już jutro w Rotterdamie rozpocznie się największe na świecie wydarzenie typu cargo i breakbulk
Fot. Kurier Kolejowy

 

O oczekiwania związane z udziałem w tegorocznej edycji BreakBulk Europe, Kurier Kolejowy zapytał wybierającego się do Rotterdamu Bartosza Samulaka, Viceprezesa spółki Polish Forwarding Company Sp. z o.o.

- Jesteśmy podekscytowani uczestnictwem naszej firmy w kolejnej edycji Breakbulk Rotterdam. Z dumą kontynuujemy naszą tradycję obecności na tym wydarzeniu, licząc na równie entuzjastyczny odbiór naszej reprezentacji jak w poprzednich latach. Dodatkowo, z radością informujemy, że w ostatnim czasie poszerzyliśmy nasze możliwości obsługi ładunków ponadnormatywnych na terenie całej Europy, co dodaje nam jeszcze większej pewności siebie na tym znaczącym forum branżowym - powiedział.Bartosz Samulak, Freight Director, Polish Forwarding Company Sp. z o.o.

Breakbulk Europe gromadzi prawdziwie międzynarodową publiczność. Goście ze 120 krajów zgromadzą się w Rotterdamie, aby odkryć najnowsze osiągnięcia w sektorze transportu towarowego i spotkać się z czołowymi ekspertami branżowymi z globalnej społeczności breakbulk. BreakBulk 2024 zaprezentuje różnorodną ekspozycję produktów obejmującą wiele kategorii, w tym spedytorów, transport lotniczy, barki i śródlądowe drogi wodne, IT i nie tylko. Wystawę uzupełnia cenny program wydarzeń obejmujący profesjonalne szczyty, debaty i działania networkingowe. Obowiązkowym punktem programu jest wycieczka statkiem po porcie w Rotterdamie, podczas której na pokładzie Spido panuje relaksująca atmosfera networkingu.

Skupiając ponad 4000 firm, Breakbulk Europe zapewnia najlepszą platformę networkingową do rozwijania kontaktów, generowania nowych transakcji i wzmacniania kluczowych istniejących relacji. Położony obok największego portu w Europie, morskie dziedzictwo Rotterdamu oraz tętniąca życiem scena kulturalna i społeczna sprawiają, że jest to idealna lokalizacja dla tego globalnego wydarzenia cargo!

Wśród uczestników targów w Centrum Wystawienniczym Ahoy Rotterdam będzie przedstawiciel redakcji Kuriera Kolejowego, który zabierze ze sobą na miejsce wydane przez spółkę AP LOCK - wydawcę portalu https://kurier-kolejowy.pl/,  przed dwoma miesiącami Katalogi Terminali, które będą dystrybuowane wsród gości Targów.

 

 

BreakBulk 2023. Fot. Kurier Kolejowy

 

Źródło: BreakBulk Europe 2024