Koleje Mazowieckie z ofertą na długi weekend

Koleje Mazowieckie z ofertą na długi weekend

20 maja 2024 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

Ze względu na przypadające w czwartek, 30 czerwca, święto Bożego Ciała, Spółka KM postanowiła przedłużyć obowiązywanie oferty Bilet Wycieczkowy oraz Mazobilet. Oznacza to, że już od 29 maja (środa) do 3 czerwca (poniedziałek), będzie można podróżować taniej pociągami Kolei Mazowieckich.

 

Koleje Mazowieckie z ofertą na długi weekend
Fot. Koleje Mazowieckie

 

Odpowiadając na potrzeby naszych pasażerów, którzy w czasie długich weekendów coraz chętniej podróżują pociągami, Koleje Mazowieckie wydłużają obowiązywanie oferty:

• Bilet wycieczkowy – od godz. 18:00 w środę 29 maja do godz. 24:00

w niedzielę 2 czerwca,

a także

• Mazobilet – od godz. 19:00 w środę 29 maja do godz. 8:00 w poniedziałek

3 czerwca 2024 r.

Na podstawie Biletu wycieczkowego można odbyć przejazd pociągiem KM w relacji do 200 km. Można go nabyć na podróż w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. Cena jest zależna od planowanej odległości przejazdu. Termin ważności biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu.

Więcej informacji znajduje się tutaj:

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/bilet-wycieczkowy-31-maja-2024-r

oraz https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/bilet-wycieczkowy

Mazobilet upoważnia do przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, a także pociągami Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz środkami Warszawskiego Transportu Publicznego (metro, tramwaje, autobusy, pociągi SKM).

Warto przypomnieć, że Mazobilet jest biletem imiennym. Można go nabyć w kasach biletowych KM, biletomatach, a także poprzez stronę internetową: https://bilety.mazowieckie.com.pl, czy też aplikację mobilną Kolei Mazowieckich. Z oferty może skorzystać zarówno jeden podróżny, jak i grupa licząca od 2 do 5 osób. Cena biletu w przypadku przejazdu jednej osoby

to 49 zł, natomiast grupy – 99 zł.

Szczegółowe warunki oferty znajdują się na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/mazobilet-jeden-bilet-i-wiele-mozliwosci-podrozowania

Długi weekend czerwcowy zachęca do spędzania wolnego czasu na łonie natury, jak również odwiedzania ciekawych miejsc, dlatego Koleje Mazowieckie zachęcają również do skorzystania z akcji „Koleją do Kultury” i „Koleją do Natury”. Ponadto przypominamy, że w pociągach KM nieodpłatnie można przewieźć rower oraz swojego czworonożnego pupila.