Bilet Miejski – nowa oferta POLREGIO w Zachodniopomorskiem

Bilet Miejski – nowa oferta POLREGIO w Zachodniopomorskiem

07 czerwca 2024 | Źródło: PolRegio
PODZIEL SIĘ

Wraz z korektą rozkładu jazdy od 9 czerwca 2024 r. na Pomorzu Zachodnim pojawią się nowe przystanki w Kołobrzegu, Szczecinku i Szczecinie. Włączenie ich do ruchu kolejowego zwiększy dostępność kolei i ułatwi podróżowanie w regionie. POLREGIO przygotowało specjalną ofertę z myślą o pasażerach, którzy chcieliby podróżować pociągiem w obszarze tych oraz innyc miejscowości w regionie.

 

Bilet Miejski – nowa oferta POLREGIO w Zachodniopomorskiem
Fot. Polregio
Oferta pozataryfowa Bilet Miejski

Bilet Miejski będzie uprawniać do przejazdu pociągami POLREGIO w granicach miast. Cena biletu wynosi 3,00 zł. Jest ważny przez 30 minut. Możliwość korzystania z oferty zostanie wprowadzona w miejscowościach:

  •  Świnoujście: Świnoujście, Świnoujście Warszów, Świnoujście Przytór, Świnoujście Port;
  •  Goleniów: Goleniów, Goleniów Park Przemysłowy);
  • Świdwin: Świdwin, Świdwin Zamek;
  • Kołobrzeg: Kołobrzeg, Kołobrzeg Radzikowo, Kołobrzeg Stadion, Kołobrzeg Amfiteatr; Kołobrzeg Ogrody;
  •  Szczecinek: Szczecinek, Szczecinek Bugno, Szczecinek Chyże;
  • Wałcz: Wałcz, Wałcz Raduń.

Od oferty Bilet Miejski obowiązują zniżki ustawowe. Nowa oferta umożliwi szybkie i jednocześnie niskobudżetowe możliwości przemieszczania się w obrębie miast. Bilety będą dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży POLREGIO – tak jak inne oferty przewoźnika.

Mieszkańcy Szczecina natomiast mogą w dalszym ciągu korzystać z oferty Bilety czasowe na obszarze miasta Szczecin w cenie 3,60 zł. Umożliwia ona podróżowanie po Szczecinie pociągami POLREGIO w czasie 2 godzin. Od 9 czerwca liczba przystanków na terenie Szczecina wzrośnie. Pociągi POLREGIO będą zatrzymywać będą na przystankach Szczecin Żydowce i Szczecin Trzebusz. W późniejszym terminie pociągi POLREGIO zaczną obsługiwać przystanki Szczecin Dunikowo i Szczecin Łasztownia.