M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem – nowość na jubileusz dostarczania innowacji

M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem – nowość na jubileusz dostarczania innowacji

10 czerwca 2024 | Źródło: Artykuł sponsorowany MILWAUKEE®
PODZIEL SIĘ

Założona w 1924 roku, firma MILWAUKEE® obchodzi stulecie dostarczania innowacyjnych narzędzi dla profesjonalistów. W tym wyjątkowym czasie wprowadza na rynek M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem, uhonorowany nagrodą TOPBUILDER 2024 za doskonałą jakość oraz poprawę efektywności i bezpieczeństwa pracy.

M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem – nowość na jubileusz dostarczania innowacji
Fot. MILWAUKEE®

 

MILWAUKEE® – stulecie kreowania nowych standardów

MILWAUKEE®, produkując narzędzia, środki ochrony indywidualnej, oświetlenie oraz system przechowywania PACKOUT™ zaprojektowane do zaspokojenia potrzeb wielu branż – w tym budowlanej, transportowej, architektury krajobrazu i ogrodnictwa, hydraulicznej, stolarskiej czy dekarskiej, kontynuuje swoją misję dostarczania innowacji z hasłem na uczczenie stulecia działalności: „Dopiero zaczynamy”.

Tym razem marka postanowiła zadbać o specyficzne wymagania pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury kolejowej i prezentuje nowość – M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem

Nowoczesne rozwiązania dla kolei

Jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się profesjonaliści w tej branży, jest ciężar używanych narzędzi. Klucze udarowe kolejowe mogą ważyć nawet 20 kilogramów, co czyni ich używanie szczególnie uciążliwym i szkodliwym dla kręgosłupa podczas długotrwałych prac związanych z odkręcaniem i przykręcaniem dużej ilości śrub.

„Waga naszego klucza udarowego z pierścieniem bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego jednocześnie redukując zmęczenie użytkownika, co pozwala na dłuższą, bardziej ergonomiczną i efektywną pracę. Narzędzie spełnia wszystkie techniczne wymagania związane z pracą przy torach, a jednocześnie zapewnia komfort i bezpieczeństwo" - mówi Andrzej Wieder, Head of Sales PPE MILWAUKEE® CEE.

 

Fot. MILWAUKEE®     

 

Lekkie i mocne – idealne dla profesjonalistów

M18 FUEL™ 1" jest o 60% lżejszy niż tradycyjne klucze udarowe, ważąc zaledwie 7,8 kg z baterią 12.0 Ah. Przy imponującym momencie obrotowym wynoszącym 2000 Nm, narzędzie świetnie sobie radzi nawet z najbardziej opornymi i zardzewiałymi śrubami. To niezastąpiony element wyposażenia każdego specjalisty zajmującego się konserwacją torów kolejowych.

Wygoda pracy to podstawa

Ergonomiczna konstrukcja klucza udarowego pozwala na pracę w wygodnej, wyprostowanej pozycji, co jest kluczowe podczas długotrwałych zadań. Komfort użytkowania dodatkowo zwiększa wygodny uchwyt do przenoszenia. Dwie diody LED zapewniają doskonałą widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych, ułatwiając pracę nawet w najbardziej nieprzyjaznym otoczeniu.

Innowacje dla bezpieczeństwa

M18 FUEL™ 1" został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania po 1,4 sekundy, co przeciwdziała nadmiernemu dokręcaniu i zapobiega uszkodzeniu śruby. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo pracy i minimalizuje ryzyko awarii.

MILWAUKEE® od lat słynie z tworzenia narzędzi, które podnoszą standardy pracy w różnych branżach. Dzięki nim profesjonaliści mogą wykonywać swoją pracę szybciej, bezpieczniej i z większą precyzją. Wydaje się, że klucz udarowy to proste narzędzie – bez przestrzeni na innowacje. M18 FUEL™ 1” Klucz Udarowy Kolejowy z Pierścieniem udowadnia, że jest inaczej.