Największe targi branży morskiej w Polsce BALTEXPO rozpoczną się 7 X 2025! Rusza rejestracja.

Największe targi branży morskiej w Polsce BALTEXPO rozpoczną się 7 X 2025! Rusza rejestracja.

21 czerwca 2024 | Źródło: Międzynarodowe Targi Gdańskie
PODZIEL SIĘ

Zeszłoroczna edycja targów dedykowanych branży morskiej i militarnej BALTEXPO zgromadziła ponad 6,5 tysiąca odwiedzających, a w wydarzeniu wzięło udział ponad 200 wystawców z 15 krajów świata. Choć targi BALTEXPO mają ponad 40-letnią tradycję, były pierwszymi zorganizowanymi przez nowego właściciela tytułu, czyli Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Na fali sukcesu zeszłorocznych targów organizatorzy przygotowują się już do kolejnej edycji wydarzenia. Właśnie rozpoczęła się rejestracja wystawców i sprzedaż powierzchni targowej. Do dyspozycji wystawców zostaną oddane 3 hale targowe o łącznej powierzchni 12.000 m2.

 

Największe targi branży morskiej w Polsce BALTEXPO rozpoczną się 7 X 2025! Rusza rejestracja.
Fot. Międzynarodowe Targi Gdańskie

 

Data kolejnych targów nie jest już tajemnicą. Mianowicie 23. edycja Międzynarodowych Targów Morskich i Militarnych BALTEXPO odbędzie się w Gdańsku w dniach 7 – 9 października 2025 r. Od dziś wystawcy mogą rejestrować się na wydarzenie.

BALTEXPO to miejsce, w którym od ponad 40 lat spotykają się kluczowi gracze sektora morskiego, by wspólnie kreować przyszłość branży morskiej. Są to między innymi przedstawiciele przemysłu portowego, urzędy morskie, stocznie, przemysł militarny, firmy z branży IT oferujące rozwiązania dla branży morskiej, jak również firmy z sektora offshore.

Zostań wystawcą na największych targach branży morskiej w Polsce

Targi BALTEXPO to również szereg wydarzeń towarzyszących, takich jak konferencja, strefa Balt Military Expo, gala Salmon Evening, nagrody Złote Kotwice, Startup Zone powered
by Infoshare, czy Dni Kariery, które odbywają się ostatniego dnia. W przyszłym roku organizatorzy przewidzieli również kilka nowości, o których już niebawem będzie można usłyszeć.

Na targi można rejestrować się pod linkiem: Zostań wystawcą BALTEXPO 2025

Zgłoszenia są przyjmowane do 31.08.2025 roku lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://baltexpo.eu 

W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem BALTEXPO

Oktawian Niemczyk – Sales Coordinator

e-mail: oktawian.niemczyk@amberexpo.pl

Do zobaczenia na BALTEXPO 2025!