Przedłużenie oferty promocyjnej na odcinku Ostrołęka – Chorzele

Przedłużenie oferty promocyjnej na odcinku Ostrołęka – Chorzele

25 czerwca 2024 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

Od 1 lipca br. zostaje przedłużona pozataryfowa oferta specjalna na odcinku Ostrołęka – Chorzele. Podróżni będą mogli z niej korzystać do 14 grudnia 2024 r.

 

Przedłużenie oferty promocyjnej  na odcinku Ostrołęka – Chorzele
Fot. Koleje Mazowieckie
W ramach tej oferty bilet jednorazowy według taryfy normalnej na przejazd w jedną stronę kosztuje 4 zł 20 gr, a bilet miesięczny imieniny według taryfy normalnej na przejazdy „tam i z powrotem” 49 zł. Od tych cen stosowane są ulgi ustawowe. Bilety według oferty promocyjnej w zależności od rodzaju dostępne są w kasach biletowych, biletomatach, aplikacji mobilnej: Koleje Mazowieckie, SkyCash, mPay, przez internet (system IKM) oraz u kierownika pociągu (wyłącznie w dniu odbywania podróży).

Warto przypomnieć, że połączenia kolejowe na odcinku Ostrołęka – Chorzele zostały reaktywowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego po 22 latach. Inwestycja ta została zrealizowana dzięki funduszom unijnym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Decyzja ta była odpowiedzią na transportowe potrzeby mieszkańców regionu i jest szansą na lepsze wykorzystanie potencjału gospodarczego oraz przyspieszenie jego rozwoju.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/pozataryfowa-oferta-promocyjna-obowiazujaca-na-odcinku-ostroleka-chorzele