MSC Vietnam ustanawia nowy rekord dla ładunków ponadnormatywnych

MSC Vietnam ustanawia nowy rekord dla ładunków ponadnormatywnych

26 czerwca 2024 | Źródło: MSC Mediterranean Shipping Company
PODZIEL SIĘ

Zespół Project Cargo MSC Vietnam po raz kolejny osiągnął sukces. Po zabezpieczeniu zdemontowanej ramy podnoszącej z częściami o różnych wymiarach do załadunku w Vung Tau, najdłuższy pojedynczy element o długości 31 metrów ustanowił nowy rekord długości. Przewyższa to poprzedni rekord MSC Vietnam ustanowiony zaledwie pięć miesięcy temu. Podkreśla to również ich niezrównane doświadczenie w zakresie breakbulk i zaangażowanie na rzecz naszych klientów.

 

MSC Vietnam ustanawia nowy rekord dla ładunków ponadnormatywnych
Fot. MSC
Dzięki innowacyjnym technikom obsługi, strategicznemu wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, a także skrupulatnej opiece i dbałości o bezpieczeństwo, ten niezwykły wyczyn został osiągnięty dla tego samego klienta, wzmacniając jego zaufanie do MSC jako lidera branży.

Ben Collins (MSC Global Project Cargo Manager) podkreślił: "Bicie nowych rekordów podkreśla zaangażowanie naszego zespołu w doskonałość i innowacyjne rozwiązania w zakresie ładunków projektowych. Osiągnięcie to nie tylko podkreśla nasze możliwości w zakresie ładunków typu breakbulk, ale także potwierdza zaangażowanie MSC Vietnam w przekraczanie oczekiwań przy jednoczesnym dostarczaniu wyjątkowych wyników dla naszych klientów".

Transportowany za pośrednictwem usługi MSC Sentosa, która bezpośrednio łączy Wietnam z Koreą w konkurencyjnym czasie tranzytu, klienci mogą polegać na rozwiązaniach MSC dostosowanych do ich potrzeb. Skontaktuj się z lokalnymi przedstawicielami biura MSC, aby uzyskać niestandardowe rozwiązania breakbulk już dziś.