Dzień otwarty na dworcu w Szklarskiej Porębie

Dzień otwarty na dworcu w Szklarskiej Porębie

02 lipca 2024 | Źródło: PKP S.A.
PODZIEL SIĘ

Szukasz pomysłu na biznes albo miejsca na nowy hotel, hostel, lokal usługowy lub punkt gastronomiczny w jednej z najpopularniejszych miejscowości w Sudetach? Jeśli tak, zachęcamy do wzięcia udziału w dniu otwartym na dworcu Szklarska Poręba Górna.

 

Dzień otwarty na dworcu w Szklarskiej Porębie
Fot. PKP S.A.
Odbędzie się on już 4 lipca w godzinach 10-13 w budynku dworca, który został poddany modernizacji, dzięki czemu odzyskał swoje historyczne piękno i stał się przyjazny dla wszystkich pasażerów. Jest to obiekt szczególny, bo jest to jeden z najwyżej położonych dworców kolejowych w całej Polsce, z którego turyści udają się na sudeckie szlaki. Odwiedza go pół miliona pasażerów rocznie! W części budynku działają również prowadzone przez samorząd kino i sala wystawiennicza. To tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w dniu otwartym, gdzie prezentowane będą lokale na wynajem.

Na parterze na przyszłych najemców czeka nieco ponad 83 m kw., gdzie można otworzyć punkt gastronomiczny. Z kolei na I i II piętrze budynku do wynajęcia jest nieco ponad 350 m kw., gdzie można otworzyć hotel, hostel czy unikatowy lokal handlowo-usługowy.

Podczas dnia otwartego na dworcu w Szklarskiej Porębie będzie można obejrzeć lokale, a także zapoznać się z warunkami ich najmu oraz porozmawiać z pracownikami PKP S.A. odpowiedzialnymi za najem nieruchomości w Szklarskiej Porębie i innych lokalizacjach.