Odkryj Katalog Terminali - Twój Kompleksowy Przewodnik w Świecie Polskiej Logistyki

Odkryj Katalog Terminali - Twój Kompleksowy Przewodnik w Świecie Polskiej Logistyki

05 lipca 2024 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Nasz katalog oferuje szczegółowe informacje o terminalach przeładunkowych z całego kraju. Z nami znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu - od infrastruktury po potencjał i oferowane usługi. Katalog Terminali to nie tylko zbiór informacji - to narzędzie, które pomoże Twojej firmie w optymalizacji procesów logistycznych, znalezieniu najlepszych rozwiązań transportowych i nawiązaniu korzystnych partnerstw. Opis potencjału każdego z terminali wykonany jest w języku polskim i angielskim. Zapraszamy do zakupu wersji drukowanej, elektronicznej (na pendrivie) lub obu na raz.

 

Odkryj Katalog Terminali - Twój Kompleksowy Przewodnik w Świecie Polskiej Logistyki
Fot. Kurier Kolejowy

 

Informacje stanowiące wartość merytoryczną wydawnitwa Katalog Terminali:

Informacje o Terminalach:

 • Nazwa i Lokalizacja: Pełne nazwy terminali oraz dokładne adresy.
 • Dane Kontaktowe: Numer telefonu, adres e-mail, strona internetowa.
 • Opis Terminalu: Krótkie opisy infrastruktury i dostępnych usług.
 • Godziny Otwarcia: Informacje o godzinach pracy terminalu.

Szczegółowe Opisy Usług:

 • Rodzaje Przeładunków: Informacje na temat dostępnych rodzajów przeładunków (kontenerowy, drobnicowy, masowy, etc.).
 • Dodatkowe Usługi: Informacje o dodatkowych usługach, takich jak składowanie, etykietowanie, pakowanie, dystrybucja.
 • Specjalne Warunki: Informacje o terminalach oferujących specjalistyczne usługi, np. obsługa towarów niebezpiecznych, chłodnie.

Infrastruktura i Wyposażenie:

 • Opis Infrastruktur: Szczegółowe opisy infrastruktury terminali, w tym rodzaje dostępnych ramp, dźwigów, magazynów.
 • Sprzęt i Technologie: Informacje o dostępnych urządzeniach przeładunkowych i technologii używanej w terminalach.

Mapa pokazująca położenie terminali w Polsce, w miastach i w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych.

Wizytówki Firm: Wizytówki i krótkie prezentacje firm z branży logistycznej.

 

 

Zalety Drukowanej Wersji Katalogu Terminali.

 • Łatwość Przeglądania: Drukowana wersja pozwala na szybkie przeglądanie zawartości bez potrzeby dostępu do urządzeń elektronicznych. Możesz łatwo zaznaczać i zakreślać ważne informacje.
 • Dostępność Bez Technologii: Papierowy katalog jest zawsze dostępny, niezależnie od warunków technologicznych. Nie wymaga dostępu do prądu ani internetu.
 • Trwałość: Drukowana wersja jest trwała i odporna na awarie techniczne. Nie musisz się martwić o problemy z plikami czy uszkodzenia nośników.
 • Profesjonalny Wizerunek: Posiadanie elegancko wydanego katalogu może wzmocnić wizerunek Twojej firmy podczas spotkań biznesowych czy targów.
 • Łatwość Udostępniania: Drukowaną wersję można łatwo przekazać współpracownikom, klientom czy partnerom biznesowym bez potrzeby kopiowania plików.

 

 

Zalety Elektronicznej Wersji Katalogu na Pendrivie

 • Mobilność i Przenośność: Elektroniczna wersja na pendrivie jest łatwa do przenoszenia. Możesz mieć wszystkie dane zawsze przy sobie, w kieszeni lub torebce.
 • Oszczędność Miejsca: Pendrive zajmuje bardzo mało miejsca w porównaniu do drukowanej wersji, co jest szczególnie korzystne w podróży.
 • Środowisko Przyjazne: Wersja elektroniczna jest bardziej ekologiczna, zmniejszając zużycie papieru i koszty związane z drukiem.

 

 

Katalog Terminali  - Twoje Centrum Logistyki. Odkryj nowe możliwości już dziś!

Drukowana wersja Katalogu Terminali oferuje trwałość, łatwość przeglądania i profesjonalny wygląd, co jest idealne na spotkania biznesowe i do codziennego użytku w biurze. Elektroniczna wersja na pendrivie zapewnia mobilność i oszczędność miejsca, będąc przyjazną dla środowiska i wygodną do szybkiego przeszukiwania informacji. Wybór pomiędzy tymi wersjami zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

 

 

Kost zakupu wydawnictwa "Katalog Terminale" zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej wynosi 50 PLN netto + koszt przesyłki.

Przy większej ilości zamawianych egzemplarzy istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu. Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt meilowy z wydawcą

Katalogu Terminale - spółką AP Lock, pod adresem e'mail - pawel.zbierzchowski@kurier-kolejowy.pl

Nasz Katalog został dobrze przyjęty przez uczestników Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2024 oraz wystawców i odwiedzających Międzynarodowe Targi Break Bulk Europe 2024 w Rotterdamie.

Ilość egzemplarzy ograniczona.  Zachęcamy do zakupu.