Renfe uruchamia nową stronę internetową dla swoich luksusowych pociągów turystycznych

Renfe uruchamia nową stronę internetową dla swoich luksusowych pociągów turystycznych

05 lipca 2024 | Źródło: RENFE / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Luksusowe pociągi turystyczne Renfe mają nową stronę internetową www.spanishluxurytrain.com, za pośrednictwem której można sprawdzić i kupić bilety na podróż Tren Al Ándalus, Transcantábrico Gran Lujo i Costa Verde Express. Informacje, które są dostępne w różnych językach, obejmują najnowsze wiadomości na temat komercjalizacji pociągów, tras, dat odjazdów, cen i specjalnych promocji. Celem Renfe w uruchomieniu tej strony internetowej jest poprawa marketingu tych ekskluzywnych usług oferowanych przez firmę, które stały się międzynarodowym punktem odniesienia dla luksusowej turystyki kolejowej.

 

Renfe uruchamia nową stronę internetową dla swoich luksusowych pociągów turystycznych
Fot. Renfe

Tren Al Ándalus, El Transcantábrico Gran Lujo i El Costa Verde Express tworzą liste luksusowych pociągów turystycznych, które są uruchamiane na początku każdej wiosny. Renfe uruchamia 81 pociągów w segmencie luksusowych pociągów turystycznych, które pasażerowie postrzegają jako ekskluzywny produkt, co stanowi wzrost o 3,8% w stosunku do tych, które kursowały w poprzednim sezonie, w których podróżowało 2 718 klientów, w zdecydowanej większości międzynarodowych. Prognoza na ten rok to 3 549 podróżnych, czyli o 30,5% więcej niż w roku ubiegłym.

Fot. Renfe

 

Luksusowe pociągi turystyczne sprzedawane przez Renfe to hotele w podróży, które przemierzają niezwykłe krajobrazy. Podróżni mogą cieszyć się dniami łączącymi odpoczynek, rozrywkę, kulturę i wykwintną gastronomię, którą można delektować się zarówno na pokładzie, jak i w najbardziej renomowanych restauracjach po drodze. Inny sposób podróżowania po różnych częściach kraju w maksymalnym komforcie na pokładzie luksusowego pociągu, który jest punktem odniesienia dla turystyki kolejowej w Hiszpanii.

Fot. Renfe

 

Propozycje podróży i skorzystanie z tras luksusowych pociągów turystycznych obejmują zakwaterowanie w pociągu. Obejmują one również podróż luksusowym autokarem, który towarzyszy pociągowi przez całą podróż, aby odbyć niezbędne wycieczki do miejsc do odwiedzenia znajdujących się poza torami, wielojęzycznych przewodników, którzy towarzyszą pasażerom w korzystaniu z zajęć rekreacyjnych oferowanych w miejscach, przez które przejeżdżają, oraz ofertę gastronomiczną godną najbardziej wykwintnych smakoszy, zarówno na pokładzie pociągów, które mają własną kuchnię, jak i w restauracjach niektórych odwiedzanych miast. Zgromadzone doświadczenie i jakość świadczonych usług pozwoliły pociągom turystycznym Renfe stać się światowym punktem odniesienia w sektorze luksusowych pociągów.

 

Fot. Renfe