Wygraj przewodnik „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” w konkursie UTK

Wygraj przewodnik „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” w konkursie UTK

10 lipca 2024 | Źródło: Urząd Transportu Kolejowego / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Trwa facebookowy konkurs UTK „Zaplanuj wycieczkę wąskotorową”, w którym można wygrać przewodnik „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” oraz zestaw gadżetów UTK.

 

Wygraj przewodnik „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” w konkursie UTK
Fot. Kurier Kolejowy

Polska jest bogata w ciekawe miejsca, o których nie przeczytasz w żadnym przewodniku. Znasz takie? Zainspiruj innych! Podpowiedz, jak zorganizować ciekawą wycieczkę. Na autorów najlepszych pomysłów czekają nagrody.

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować opis pomysłu na wycieczkę, która będzie trwać nie więcej niż 3 dni, a jednym ze środków transportu będzie kolej wąskotorowa.

Tekst należy umieścić w komentarzu pod konkursowym postem na profilu UTK na Facebooku. Ważne, by nie przekraczał 2000 znaków ze spacjami.

Konkurs potrwa do 15 lipca do godz. 11:59.

ZWYCIĘZCY

Laureatów konkursu wyłonią użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook poprzez przyznawanie reakcji „Lubię to” lub „Super” pod wybranymi komentarzami do 15 lipca 2024 r., godz. 11:59. Zwycięzca, który otrzyma największą liczbę pozytywnych reakcji, wygra 2 przewodniki „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” i zestaw gadżetów UTK. Kolejne 9 osób z największą liczbą pozytywnych reakcji otrzyma po 1 przewodniku.

Laureaci zostaną wymienieni na stronie internetowej UTK i w poście prezentującym wyniki konkursu, zamieszczonym na profilu „UTK”. Zostanie z nimi również nawiązany kontakt poprzez wiadomość prywatną.

O PRZEWODNIKU

Urząd Transportu Kolejowego wydał przewodnik po wąskotorówkach, które działają na terenie niemal całej Polski. To już trzecie wydanie tej wyjątkowej publikacji. Znajdziemy w niej aktualne informacje o rozkładach jazdy, cenach biletów i atrakcjach, które oferują przewoźnicy wąskotorowi. Przewodnik otrzymał znak „POLSKA”, który nadaje Polska Organizacja Turystyczna. W konkursie do wygrania jest drukowana wersja publikacji. Jeśli nie uda Ci się wygrać, możesz korzystać z przewodnika „Poznaj polskie koleje wąskotorowe” online.