Duże osiągnięcie dla METRANS Rail w Polsce!

Duże osiągnięcie dla METRANS Rail w Polsce!

10 lipca 2024 | Źródło: METRANS / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Polski METRANS Rail otrzymał przedłużenie certyfikatu podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie do 23 czerwca 2029 roku! To znaczące osiągnięcie potwierdza zaangażowanie i doświadczenie w utrzymaniu pojazdów kolejowych.

Duże osiągnięcie dla METRANS Rail w Polsce!
Fot. Metrans

Certyfikat ECM jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym, że określony podmiot jest odpowiedzialny za utrzymanie pojazdów kolejowych. Certyfikat ten ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności transportu kolejowego. Podmiot posiadający certyfikat ECM musi zapewnić, że pojazdy są utrzymywane zgodnie z odpowiednimi normami technicznymi i bezpieczeństwa.

 

Fot. Metrans 

 

Lokomotywy, dumą Metransu! 

Dzięki temu certyfikatowi Metrans będzie nadal z dumą zarządzać utrzymaniem pięciu lokomotyw manewrowych na bocznicach w Gądkach, Pruszkowie i Dąbrowie Górniczej. To lokomotywy, trzech typów (6D, 101D, TEM2).

W oparciu o skrupulatnie opracowaną dokumentację systemu utrzymania,  wszystkie pojazdy są regularnie kierowane na niezbędne przeglądy i naprawy. Działania naprawcze znajdują się w rękach wykwalifikowanego wykonawcy, co gwarantuje najwyższe standardy jakości.

Certyfikat przedłużony na kolejne 5 lat

Przedłużenie certyfikatu na maksymalny możliwy okres 5 lat było możliwe dzięki doskonałym wynikom audytu przeprowadzonego przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego w marcu tego roku. Ten sukces motywuje Metrans do dalszego doskonalenia usług i utrzymania wysokiego poziomu satysfakcji klientów. 

 

Fot. Metrans