Nowy dyrektor finansowy DB Schenker Logistics

Nowy dyrektor finansowy DB Schenker Logistics

17 lipca 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Od maja 2012 roku stanowisko Dyrektora Finansowego w Schenker objął Szymon Bielas – jego głównym celem będzie optymalizacja struktury kosztów i praca nad doskonaleniem procesów w finansach i administracji

Fot. DB Schenker Logistics

- DB Schenker Logistics Polska to firma dojrzała i odpowiedzialna, która stawia na rozwój i ciągle doskonali strategię zarządzania. Bazując na modelu EFQM, podchodzi do biznesu w sposób kompleksowy, odpowiednio eksponując relacje z pracownikami, dostawcami, klientami i społeczeństwem. Cieszę się, że jako Dyrektor Finansowy będę wspomagać te działania - mówi Szymon Bielas, Dyrektor Finansowy Schenker. - Razem z moim zespołem będziemy optymalizować strukturę kosztów oraz doskonalić procesy wspomagające biznes, tak aby nasi klienci otrzymywali najlepszą ofertę w rozsądnej cenie– dodaje Szymon Bielas.

Nowy dyrektor ma 15 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami, w tym 11 w branży TSL. Ostatnio pracował jako dyrektor finansowy na Europę Wschodnią w międzynarodowej firmie logistycznej.

Szymon Bielas ukończył studia z zakresu zarządzania jakością na Politechnice Łódzkiej oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej. Posiada licencję księgową Ministerstwa Finansów, a także kończy certyfikowane studia ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants).

Nowy dyrektor ma 38 lat. Wolny czas poświęca rodzinie: żonie, 15-letniemu synowi i 6-letniej córce. Pasjonuje się historią, zwłaszcza historią wojskowości, oraz żeglarstwem. Wśród wartości, które najbardziej ceni, jest uczciwość i szacunek dla drugiego człowieka.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Nowy „Kurier” w nowej szacie! Nowy „Kurier” w nowej szacie!
Następny artykuł Nocny terror w TLK "Posejdon" - relacja Nocny terror w TLK "Posejdon" - relacja