Ogłoszenie o pracy

Gdynia Container Terminal Sp. z o.o.
Pracodawca: Gdynia Container Terminal Sp. z o.o.
Miejscowość: Gdynia
Region: pomorskie
Data dodania: 2022-09-18 18:01:00

OGŁOSZENIE

poszukuje pracowników do pracy w pełnym wymiarze na stanowisko:

MECHANIK

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanicznym;
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
  • Umiejętność czytania schematów technicznych;
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane uprawnienia dozoru technicznego w zakresie konserwacji dźwignic;
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego;

Obowiązki:

  • Utrzymanie stałej sprawności urządzeń przeładunkowych i transportowych w terminalu.
  • Wykonywanie przeglądów mechanicznych maszyn i urządzeń.
  • Przygotowywanie urządzeń do badań okresowych, doraźnych eksploatacyjnych TDT.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • System benefitów (karta Multisport, opieka medyczna).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zaklejone koperty prosimy przesłać pocztą na adres:

ul. Energetyków 5, 81-184 Gdynia

lub  e-mail: hr@gct.pl

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.