Ogłoszenie o pracy

Polish Forwarding Company Sp. z o.o.
Pracodawca: Polish Forwarding Company Sp. z o.o.
Miejscowość: Poznań, Warszawa, Lublin, Białystok, Toruń
Region: cała Polska
Data dodania: 2023-01-18 20:46:00

Polish Forwarding Company Sp. z o.o., w 100% polski operator logistyczny w związku ze zrównoważonym rozwojem poszukuję kandydatów do pracy na stanowisko Spedytor Drogowy do swoich oddziałów w Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Białymstoku i Toruniu

PFC to nie jedynie firma, ale przede wszystkim Ludzie którzy ją tworzą. To zgrany zespół odpowiedzialnych i stawiających na  jakość ludzi , którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi.

Pochylamy się nad każdą racjonalną szansą rozwoju starając się podejmować nawet najtrudniejszych zadań w ramach całego łańcucha dostaw. Jesteśmy nietuzinkową spedycją i nie   boimy się żadnych wyzwań – potrafimy   przeprowadzić najbardziej skomplikowane projekty logistyczne.

Posiadamy 9 biur na terenie całej Polski i nadal się rozwijamy. Zabezpieczamy realizacje wszystkich świadczonych przez nas usług profesjonalnymi rozwiązaniami bazującymi na dedykowanych zespołach wyspecjalizowanych ludzi. Jesteśmy lokalną firmą o zasięgu globalnym, poprzez sieć partnerów dostarczamy i odbieramy ładunki do / z najodleglejszych zakątków świata.

Jeżeli szukasz firmy, w której rozwiniesz swoje   kompetencje zawodowe – Dołącz do Nas!

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem handlowym oraz wszystkimi działami operacyjnymi
  • Budowanie i rozwój relacji z kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Samodzielna obsługa zleceń spedycyjnych ( kwotacja, weryfikacja,realizacja)
  • Stałe poszerzanie bazy przewoźników

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowych języków
  • Własna baza przewoźników i/lub zleceniodawców
  • Mile widziana znajomość procedur celnych
  • Znajomość Prawa Przewozowego, Konwencji CMR, OPWS
  • Samodyscyplina na wysokim poziomie
  • Zdolność zarówno samodzielnej pracy jak i opracowywania projektów w większym gronie
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie (Laureat Diamentów Forbesa 2021,2022,2023)
  • Zaplecze profesjonalistów w branży
  • Duży kredyt zaufania
  • Możliwość indywidualnej ścieżki rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiety sportowe, medyczne i ubezpieczenie grupowe

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: office@pfc24.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest Polish Forwarding Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Giuseppe Garibaldiego 4/lok.10BG2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polish Forwarding Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”