Ogłoszenie o pracy

CIECH Cargo
Pracodawca: CIECH Cargo
Miejscowość: Inowrocław
Region: kujawsko-pomorskie
Data dodania: 2023-04-03 21:01:00

CIECH Cargo to przedsiębiorstwo transportowe należące do Grupy Kapitałowej CIECH, jednej z największych grup chemicznych w Europie Środkowo–Wschodniej. Spółka powstała w 2000 roku i początkowo koncentrowała się na transporcie sody, by z czasem stać się wszechstronnym przewoźnikiem kolejowym oferującym konkurencyjne usługi transportowe m.in. kruszyw, węgla czy materiałów niebezpiecznych.

Dołącz do Nas jako:

Dyspozytor / Planista przewozów kolejowych

miejsce pracy: Inowrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca realizacja procesu transportowego w oparciu o założony plan przewozów
  • Planowanie i nadzór nad czasem pracy drużyn trakcyjnych
  • Planowanie wykorzystania zasobów (lokomotyw i wagonów)
  • Monitorowanie ruchu pociągów w oparciu o posiadane systemy oraz dbanie o sprawny przejazd składów
  • Współpraca z zarządcą infrastruktury PKP PLK w zakresie zamawiania rozkładów jazdy, planowanie pociągów w systemie SEPE2 i bieżącej pracy eksploatacyjnej
  • Współpraca z innymi podmiotami zaangażowanymi w sprawną realizację procesu przewozowego (inni przewoźnicy, utrzymanie taboru, taxi, hotele, terminale itd.)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane logistyczne)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z przewozami kolejowymi (Dyspozytor, Dyżurny ruchu, Odcinkowy, Spedytor itp.)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca stacjonarna w siedzibie firmy)
  • Znajomość obsługi MS Word i MS Excel
  • Dokładność, samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku