Ogłoszenie o pracy

Polish Forwarding Company Sp. z o.o.
Pracodawca: Polish Forwarding Company Sp. z o.o.
Miejscowość: Warszawa
Region: mazowieckie
Data dodania: 2022-08-01 14:47:00

Spedytor kolejowy Międzynarodowy i Krajowy

Zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikiem działu kolejowego oraz pricing-u.
  • Współpraca z działem handlowym.
  • Współpraca z działem frachtu drogowego oraz przewoźnikami.
  • Samodzielna obsługa zleceń spedycyjnych kolejowych (FCL/LCL) na Nowym Jedwabnym Szlaku i nie tylko (składanie bukingów, realizacja, fakturowanie,kontakt z agentami po stronie chińskiej oraz innymi agentami firmy).
  • Kontrola każdego etapu zlecenia i raportowanie do klienta.
  • Osoba ta będzie raportować bezpośrednio do kierownika działu kolejowego.

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora kolejowego (głównie na Nowym Jedwabnym Szlaku).
  • Język angielski bardzo dobry (min. C1).
  • Język polski płynny (min C1).
  • Znajomość rynku kolejowego. Operatorzy kolejowi, terminale, depoty, procedury związane z obsługą FLC jak i LCL.
  • Znajomość podstawowych procedur celnych.
  • Obsługa pakietu Office na podstawowym poziomie.
  • Znajomość warunków INCOTERMS 2020.
  • Podstawowa znajomość dokumentu SMGS.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Premiowane kompetencje dodatkowe
  • Własna baza klientów.
  • Doświadczenie w obsłudze ładunków intermodalnych oraz przewozów towarowych kolejowych po Polsce i Europie.
  • Znajomość innego języka obcego.
  • Praca u operatora kolejowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: office@pfc24.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest Polish Forwarding Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Giuseppe Garibaldiego 4/lok.10BG2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polish Forwarding Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”