Ogłoszenie o pracy

Adampol S.A.
Pracodawca: Adampol S.A.
Miejscowość: Małaszewicze
Region: lubelskie
Data dodania: 2024-06-28 16:33:00

Od ponad 30 lat jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się logistyką pojazdów w Europie z oddziałami i partnerami biznesowymi w wielu krajach. Świadczymy usługi transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych na terenie całej Europy i Azji oraz regularne przewozy intermodalne na Nowym Jedwabnym Szlaku pomiędzy największymi portami w Chinach a terminalem w Małaszewiczach.

Kierownik Rozwoju Biznesu

Lokalizacja: Małaszewicze

Praca Stacjonarna

Wymagania:

  • znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym (angielski, rosyjski, niemiecki lub inne)
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • obsługa programów pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • znajomość procesów logistycznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność negocjacji

Obowiązki:

  • planowanie i rozwój biznesu, budowanie relacji i pozyskiwanie kontrahentów
  • wdrażanie najlepszych praktyk, technologii oraz zmian i ulepszeń
  • zarządzanie projektami, budżetami i prognozami
  • monitorowanie wyników finansowych i wprowadzanie działań naprawczych
  • współpraca z działem sprzedaży i obsługi klienta, inicjowanie działań sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz
  • identyfikacja potrzeb klientów i rozwój biznesu
  • zapewnienie skutecznej komunikacji

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia (Umowę o pracę)
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL
  • premie uzależnione od wyników pracy
  • obiady firmowe i kawę
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7-9)
  • darmowy parking
  • pakiet medyczny Luxmed
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

CV prosimy wysyłać na adres:

rekrutacja@adampolsa.com.pl

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”