Ogłoszenie o pracy

CLIP Group
Pracodawca: CLIP Group
Miejscowość: Swarzędz, Jasin
Region: wielkopolskie
Data dodania: 2023-11-27 22:43:00

Stanowisko: PROWADZĄCY POJAZDAMI KOLEJOWYMI (w obrębie bocznicy kolejowej)

Miejsce pracy: Swarzędz, Jasin (pow.poznański)

Twój profil:

  • Uprawnienia prowadzącego pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej lub licencję maszynisty i świadectwo maszynisty lub otwartość na szkolenia w celu uzyskanie takich uprawnień;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych;
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych;
  • Znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji;
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w miejscu realizacji zleceń.

Mile widziane:

  • Dodatkowe uprawnienia kolejowe
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;
  • Prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych;
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu;
  • Wykonywanie czynności kontrolnych przed jazdą;
  • Przeprowadzanie obsługi codziennej powierzonego pojazdu kolejowego;
  • Dokonywanie wpisów w książce pokładowej pojazdu.

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Kompleksowe szkolenie oraz wdrożenie do pracy;
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Pracę w otwartym i przyjaznym zespole;
  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju oraz samorealizacji - zdobycie unikatowych kompetencji;
  • Ubezpieczenie grupowe oraz możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.