Majówka z Kolejami Mazowieckimi

Majówka z Kolejami Mazowieckimi

23 kwietnia 2024 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

W tym roku w długi weekend majowy oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich, jak również Mazobilet, będzie obowiązywała także w czwartek, 2 maja. Oznacza to, że z tańszych podróży można skorzystać od 30 kwietnia do 6 maja 2024 r.
 

Majówka z Kolejami Mazowieckimi
Fot. Koleje Mazowieckie

 

Długie weekendy, a szczególnie Majówka, są doskonałą okazją na podróże. Odpowiadając na potrzeby naszych pasażerów, Koleje Mazowieckie przedłużają obowiązywanie oferty:

• bilet wycieczkowy – od godz. 18:00 we wtorek 30 kwietnia do godz. 24:00 w niedzielę 5 maja,

a także

• Mazobilet – w przypadku weekendu 1– 5 maja od godz. 19:00 we wtorek 30 kwietnia do godz. 8:00 w poniedziałek 6 maja 2024 r.

Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć podróż pociągiem KM w relacjach do 200 km. Można go nabyć na podróż w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. Cena jest zależna od planowanej odległości przejazdu. Termin ważności biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu.

Więcej informacji znajduje się tutaj: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/bilet-wycieczkowy Mazobilet daje podróżnym możliwość zakupu biletu, który upoważnia do przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, a dodatkowo jest honorowany w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz w środkach Warszawskiego Transportu Publicznego (metro, tramwaje, autobusy, pociągi SKM).

Warto dodać, że Mazobilet jest biletem imiennym. Można go kupić w kasach biletowych KM, biletomatach, a także poprzez stronę internetową: https://bilety.mazowieckie.com.pl, czy też aplikację mobilną Kolei Mazowieckich. Przypomnijmy, że z oferty może skorzystać zarówno jeden podróżny, jak i grupa licząca od 2 do 5 osób. Cena biletu w przypadku przejazdu jednej osoby to 49 zł, natomiast grupy – 99 zł.

Szczegółowe warunki oferty znajdują się na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/mazobilet-jeden-bilet-i-wiele-mozliwosci-podrozowania Koleje Mazowieckie zachęcają również do skorzystania z akcji „Koleją do Kultury” i „Koleją do Natury”. Ponadto przypominamy, że w pociągach KM nieodpłatnie można przewieźć rower oraz kota lub psa.