Ogłoszenie o pracy

 LAUDE SMART INTERMODAL S.A.
Pracodawca: LAUDE SMART INTERMODAL S.A.
Miejscowość: Sosnowiec
Region: śląskie
Data dodania: 2024-02-06 01:09:00

Laude Smart Intermodal S.A. jako dostawca usług transportowych i logistycznych, jest jedną z najprężniej rozwijających się  firm  w sektorze, stawiającą  sobie  za cel  osiągnięcie  pozycji  lidera  na  rynku  transportu i logistyki.

Głównym obszarem działalności firmy jest kompleksowa organizacja transportu różnych grup towarowych przy użyciu trasnportu intermodalnego i innowacyjnych kontenerów Laude, a także konwencjonalnego transportu drogowego, kolejowego, śródlądowego i morskiego. Jesteśmy właścicielem pociągów intermodalnych łączących Polskę z Ukrainą i Niemcami. Ponadto świadczymy usługi przeładunkowe w nowoczesnym Centrum Logistycznym Laude w Zamościu.

 Transport intermodalny realizujemy dzięki własnemu terminalowi, własnym kontenerom, wagonom kolejowym i naczepom samochodowym.

Więcej informacji na temat LAUDE można pozyskać na stronie internetowej www.laude.pl

SPECJALISTA DS. NADZORU PROCESU PRZEWOZOWEGO

Od: zaraz

Miejsce: Sosnowiec, Śląskie

Obowiązki:

  • nadzór nad przebiegiem poszczególnych faz procesu przewozu kolejowego
  • sporządzanie dokumentacji niezbędnej do realizacji przewozu kolejowego i spedycji
  • reagowanie i raportowanie nieprawidłowości związanych z procesem przewozowym
  • obsługa klienta kolejowego w kwestiach dotyczących realizacji przewozów
  • przygotowywanie harmonogramu przewozów kolejowych

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, doświadczenie w branży kolejowej będzie dodatkowym atutem
  • podstawowa znajomość kolejowego procesu transportowego. Mile widziane zarówno osoby z doświadczeniem, jak również te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży kolejowej.
  • gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie pracy/praca w turnusie (zmiany 12-godzinne, w tym godziny nocne)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, samodzielność w jej wykonywaniu
  • zdolności komunikacyjne
  • myślenie analityczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel.
  • Język angielsku lub niemiecki na poziomie minimum B1.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • szkolenia wdrożeniowe. W zależności od stopnia doświadczenia i wiedzy fachowej, pracownik przejdzie szereg szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku.
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie pracy
  • przyjazną i swobodną atmosferę
  • dogodna lokalizacja biura w centrum Sosnowca (dobry dojazd z regionu GOP)
  • pracując z nami otrzymasz konkurencyjne względem rynku wynagrodzenie, które będzie uzależnione od Twojego doświadczenia i zakresu obowiązków.
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie