Galeria Katowicka Inwestycją Roku

Galeria Katowicka Inwestycją Roku

30 września 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Galeria Katowicka została uhonorowana nagrodą Prime Property Prize 2013 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej.

Fot. galeriakatowicka.eu

Konkurs Prime Property Prize 2013 miał za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których działania odegrały decydującą rolę w rozwoju całej branży.

Eksperci przyznali nagrodę Galerii Katowickiej za stworzenie nowego centrum Katowic i przyciągnięcie do miasta marek nieobecnych do tej pory w regionie, a nawet w Polsce. Dzięki inwestycji miasto wzbogaciło się o 200 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni użytkowej.

– To dla mnie szczególny zaszczyt – mówi Agata Brzezińska, Country Manager Neinver. – Od otwarcia każdy dzień przynosi nam szereg dowodów na to, że Galeria Katowicka to ogromny sukces. Nasz obiekt to nie tylko centrum handlowe, ale także dworzec kolejowy, podziemny terminal autobusowy, co razem tworzy nowoczesne centrum Katowic. Cieszymy się, że dziś po raz drugi Katowice zostały uhonorowane. Dziękuję przedstawicielom miasta za świetną współpracę – dodała.

O wyróżnienie w kategorii Rynek powierzchni ubiegały się także: Europa Centralna Gliwice, Outlet Park Szczecin, Marcredo Center Ciechanów oraz Galeria Solna Inowrocław.