Kurier Kolejowy pomaga. Prosimy o wsparcie dla Ewy, członka kolejowej rodziny

Kurier Kolejowy pomaga. Prosimy o wsparcie dla Ewy, członka kolejowej rodziny

28 lutego 2019 | Autor: POM
PODZIEL SIĘ

Ewa – mama mimo wszystko i przede wszystkim, kobieta, której serce bije dla rodziny i w każdych innych okolicznościach przezwyciężyłaby wszelkie trudności. Tym razem sama jest zbyt słaba – udar niedokrwienny mózgu oznacza, że nagle wszystko się kończy i zostaje cisza... Rodzina Ewy działa w branży kolejowej. A w końcu wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną. Dlatego pomóżmy. Nawet niewielkie kwoty mają bardzo duże znaczenie. Ewa musi wrócić do zdrowia. Przede wszystkim dla swoich dzieci, które potrzebują wsparcia.

Urodziła się z wadą wrodzoną brak lewego przedramienia i dłoni. Przez całe życie walczyła z uprzedzeniami innych i swoimi ograniczeniami - z sukcesem. Wyszła za mąż, urodziła dwoje zdrowych dzieci. Dla tych dwojga dzieci ze zdjęcia ich mama jest całym światem! Dzięki swojej sile realizowała marzenia. Uprawiała sporty. W ubiegłym roku rozpoczęła starty w amatorskich biegach masowych. W roku 2018 planowała start w biegach maratońskich.

W dniu swoich 34 urodzin 14 stycznia 2018 roku  w trakcie treningu doszło do udaru mózgu.

Wywołane zatkaniem 4 głównych naczyń krwionośnych niedokrwienie prawej półkuli mózgowej zostało operacyjnie częściowo usunięte, niestety w wyniku powikłań doszło do wylewu obejmującego prawą półkulę mózgu i płat czołowy, a następnie do złośliwego obrzęku mózgu. Ze względu na konieczność ratowania życia został usunięty prawy płat kostny czaszki.

Obecnie zmaga się z trudnym leczeniem i rehabilituje się. Uczy się od nowa mówić, pisać i czytać. Walczy z napięciami spastycznymi, które pojawiły się w lewej nodze i ręce.

Ewa nie może mieć w życiu aż tyle pecha. Teraz kiedy jej życie mogło być najpiękniejsze, kiedy kochała i była kochana, choroba postawiła jej na drodze mur, którego nie da rady pokonać sama.

Dzieci potrzebują mamy, a mama potrzebuje swoich dzieci, dlatego tak ważne jest, by się udało. Miesięczne koszty rehabilitacji i leków są ogromne, ale przy wsparciu tak wielu ludzi, wszystko musi się udać. Ufamy, że się uda – musi się udać – czekają dzieci!.

Jak pomóc?

Przekaż swój 1%
KRS: 0000364436
Cel szczegółowy: Ewa Muszyńska

Przekaż darowiznę:
68 8470 0001 2001 0044 2985 0001
Fundacja Ogniwo
ul. Towarowa 4
44-330 Jastrzębie – Zdrój
w tytule wpisując: Ewa Muszyńska

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Bilety w aplikacji Mint Mobile Bilety w aplikacji Mint Mobile
Następny artykuł Ukraiński transport bez tarczy i klocków hamulcowych Ukraiński transport bez tarczy i klocków hamulcowych