Zrobotyzowani zapraszają na wycieczkę „Rumunem po Mazurach”!

Zrobotyzowani zapraszają na wycieczkę „Rumunem po Mazurach”!

24 czerwca 2022 | Źródło: Zrobotyzowani / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Pasjonaci kolei i ludzie wielkich pomysłów, czyli Zrobotyzowani, zapraszają na wycieczkę Rumunem po Mazurach. 18 września 2022 roku odbędzie się w podróż przepiękną trasą Ełckiej Kolei Wąskotorowej.

 

Fot. Łukasz Kuczewski

 

Na uczestników wycieczki będzie czekał świeżo wyremontowany wagon motorowy MBxd2- 220, który przez niemal 20 lat czekał na lepsze czasy. Teraz, po naprawie głównej, będzie to jego pierwszy przejazd specjalny! Wagon wjedzie aż na most w Sypitkach, czyli do ostatniego przejezdnego punktu linii.

Ze stacji Ełk Wąskotorowy pociąg wyruszy ok. 9:30, a do Sypitek przyjedzie o 13:15. W drogę powrotną wyruszy o 14:15, aby dotrzeć do Ełku około 16:30. Na trasie zaplanowano kilkanaście fotostopów oraz przerwę obiadową. Obiad ok. godz. 13:15 zapewni restauracja DosPatos w Sypitkach.

Ceny biletów kształtują się następująco:

  • Bilet normalny – 149 zł;
  • Bilet ulgowy (dzieci 12-18 lat)– 118,80 zł;
  • Bilet na obiad – 35 zł;
  • Fotografowanie („gonienie”) pociągu z lokalizacją GPS – 40 zł.

Bilety dostępne TUTAJ

 

Fot. Łukasz Kuczewski

 

Więcej informacji na stronie Zrobotyzowanych: https://zrobotyzowani.com.pl/ekw-2022

More info in English: https://zrobotyzowani.com.pl/ekw-2022-en

Mehr dazu in Deutsch: https://zrobotyzowani.com.pl/ekw-2022-de

 

Kim są Zrobotyzowani?

Zrobotyzowani to zespół ekspertów różnych dziedzin, których pasją jest technika. Korzystając z doświadczeń zdobytych w wielu dziedzinach, łączą pasję z pracą i oferują szyte na miarę wycieczki. Ich wspólną pasją jest szeroko rozumiana technika. Interesują się jej historią, potęgą i rozwojem. Swoimi zainteresowaniami chcą zarażać innych i przekazywać swoją wiedzę dalej.