Życzenia z okazji Dnia Kolejarza od Grupy Budimex

Życzenia z okazji Dnia Kolejarza od Grupy Budimex

24 listopada 2023 | Źródło: Budimex S.A.
PODZIEL SIĘ

Kolejarze to nie tylko ludzie z pasją, to także nasi niezastąpieni partnerzy na drodze do tworzenia i rozbudowy infrastruktury kolejowej. Wszystkie nasze innowacje i wysiłki w dziedzinie budownictwa łączą się z Waszymi codziennymi staraniami, by utrzymać i rozwijać sieć kolejową.

 

Życzenia z okazji Dnia Kolejarza od Grupy Budimex
Fot. Budimex

 

Dzień Kolejarza to doskonała okazja, by podziękować za Wasze trudy i poświęcenie. Wasza praca jest jak budowa torów - pełna wyzwań, ale zawsze prowadzi do celu. Dziękujemy przewoźnikom, zarządzającym infrastrukturą, naukowcom oraz przedstawicielom firm branżowych za Wasz nieoceniony profesjonalizm i oddanie w trosce o dobro podróżnych. To Wasza wytrwała praca przy utrzymaniu i modernizacji torów sprawia, że z każdym rokiem możliwe jest coraz sprawniejsze przemieszczanie pasażerów i towarów.

Z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń zawodowych, nieustającej satysfakcji z codziennej pracy oraz uznania za trudy, jakie wkładacie w rozwój infrastruktury kolejowej. Niech Wasza determinacja i sukcesy staną się inspiracją dla kolejnych wyzwań, które podejmiecie w swojej karierze. Życzymy Wam wielu sukcesów oraz serdecznych słów uznania od podróżnych, a także, aby podróże zawsze prowadziły Was bezpiecznie do domu. Szczęśliwego Dnia Kolejarza!

 

Zarząd i Pracownicy Budimex SA