Ogłoszenie o pracy

 LAUDE SMART INTERMODAL S.A.
Pracodawca: LAUDE SMART INTERMODAL S.A.
Miejscowość: Toruń, Trójmiasto, Śląsk, Zamość.
Region: cała Polska
Data dodania: 2024-04-23 15:28:00

Głównym obszarem działalności firmy jest kompleksowa organizacja transportu różnych grup towarowych przy użyciu trasnportu intermodalnego i innowacyjnych kontenerów Laude, a także konwencjonalnego transportu drogowego, kolejowego, śródlądowego i morskiego. Jest właścicielem pociągów intermodalnych łączących Polskę z Ukrainą i Niemcami. Ponadto świadczy usługi przeładunkowe w nowoczesnym Centrum Logistycznym Laude w Zamościu.

Transport intermodalny realizujemy dzięki własnemu terminalowi, własnym kontenerom, wagonom kolejowym i naczepom samochodowym.

Więcej informacji na temat LAUDE można pozyskać na stronie internetowej www.laude.pl

KIEROWCA

Zakres obowiązków:

Przewozy realizowane w ramach transportu intermodalnego - transport kontenerów.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Certyfikat ADR

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie w całości oskładkowane w ZUS
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Praca na nowym taborze

Aktualnie poszukujemy kierowców w lokalizacjach: Toruń, Trójmiasto, Śląsk, Zamość.