PKP Intercity zawiezie na mecz Realu z Fiorentiną

PKP Intercity zawiezie na mecz Realu z Fiorentiną

04 sierpnia 2014 | Autor:
PODZIEL SIĘ

16 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się druga edycja Super Meczu – starcia Realu Madryt z włoską Fiorentiną. Z tej okazji PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę dla kibiców jadących na mecz pociągami. Wystarczy mieć bilet na Super Mecz 2014 oraz bilet kolejowy do Warszawy, aby z powrotem wrócić za darmo.

PKP Intercity zawiezie na mecz Realu z Fiorentiną
Fot. Adam Brzozowski

PKP Intercity zostało Partnerem Transportowym Super Meczu. Dzięki współpracy z organizatorem spotkania - agencją PSP kibice spoza Warszawy jadący na mecz pociągiem będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej na tę okazję oferty.

Każda osoba z biletem wstępu na Super Mecz 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie, która kupi bilet na przejazd pociągiem TLK lub EIC  w tym samym dniu może zupełnie za darmo wrócić pociągiem PKP Intercity do domu. Jest jednak kilka warunków.

Przejazd musi dotyczyć relacji do stacji Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna lub Warszawa Wschodnia. Podróżny musi zakupić bilet jednorazowy w klasie 2 pociągu TLK w wagonie z miejscami do siedzenia lub w klasie 2 pociągu EIC. Przejazd powrotny musi odbyć się w tej samej klasie, kategorii pociągu oraz tą samą drogą, którą kibic jechał na mecz, przy czym wyjazd z Warszawy powinien nastąpić najwcześniej o godzinie 23:00 w dniu Super Meczu, a najpóźniej o godzinie 16:00 w dniu 17 sierpnia 2014 r. Bezpłatny powrót jest możliwy poprzez okazanie zakupionego biletu do Warszawy wraz z biletem na Super Mecz i  dowodem tożsamości.

Dodatkowo, podróżny może w kasie biletowej lub u konduktora w pociągu (bez opłaty za wydanie biletu) uzyskać nieodpłatną rezerwację miejsca. W sobotę 16 sierpnia zwycięzcy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów pojawią się w Polsce, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z czwartą drużyną minionego sezonu we Włoszech - Fiorentiną. Będzie to druga edycja Super Meczu, wyjątkowego wydarzenia piłkarskiego gromadzącego dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie oraz miliony  widzów przed telewizorami.