PR przygotowały na lato 30 tys. tanich biletów

PR przygotowały na lato 30 tys. tanich biletów

02 lipca 2015 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Na czas wakacji Przewozy Regionalne przygotowały pakiet 30 tysięcy Super Biletów, umożliwiających przejechanie za 1 zł dystansu kilkuset kilometrów. Nie wiadomo jednak, czy i kiedy tak tani bilet można będzie kupić. PR uruchomiły bowiem dynamiczny system sprzedaży uzależniający ceny od zainteresowania klientów.

Fot. Maciej Sobkiewicz

W Przewozach Regiolnalnych podróż z Warszawy do Świnoujścia za 1 zł będzie możliwa jeśli klient trafi na jeden z 30 tysięcy Super Biletów - wynika z informacji spółki zamieszczonej na stronie internetowej. Jednak dla pasażerów podróżujących na dłuższych trasach atrakcyjne cenowo mogą być także bilety na pozostałych "półkach cenowych" czyli 9, 19, 29 i 39 zł. Michał Stigler z biura zarządu PR zastrzegł, że Super Bilety obowiązują wyłącznie w pociągach interREGIO i w interREGIObusach.

Promocja działa na zasadzie systemu dynamicznej sprzedaży biletów, który znany jest z tanich linii lotniczych i autobusowych. Ceny Super Biletów uzależnione są m.in. od daty podróży, relacji wybranego pociągu i terminu zakupu biletu. Bilety w ramach tej promocji dostępne są wyłącznie przez internet. Każdy Super Bilet jest dostępny także w wersji ulgowej, dzięki czemu posiadacze zniżek ustawowych (np. uczniowie i studenci) mogą podróżować jeszcze taniej.

Oprócz puli Super Biletów przygotowano także ofertę "Połączenie w Dobrej Cenie", gdzie liczba biletów jest nieograniczona. Przykładowe ceny biletów na połączenia dalekobieżne to np 29 zł za bilet w relacji Katowice - Wrocław (także z Gliwic i Zabrza): 49 zł Łódź - Trójmiasto: 49 zł lub 39 zł Poznań - Szczecin: 39 zł.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Wkrótce montaż mostu nad Martwą Wisłą [zdjęcia] Wkrótce montaż mostu nad Martwą Wisłą [zdjęcia]
Następny artykuł ABB zasili tramwajową trasę W-Z ABB zasili tramwajową trasę W-Z