Odwiedź strefę atrakcji PKP Intercity na plaży w Międzyzdrojach

Odwiedź strefę atrakcji PKP Intercity na plaży w Międzyzdrojach

08 sierpnia 2016 | Źródło: PKP Intercity
PODZIEL SIĘ

Przyjdź i spędź aktywnie dzień z PKP Intercity. 11 sierpnia 2016 roku na plaży w Międzyzdrojach pojawi się specjalna strefa z atrakcjami PKP Intercity. To niepowtarzalna okazja, aby odbyć wirtualną podróż pociągiem, zapoznać się z ofertą przewoźnika czy wziąć udział w licznych zabawach i animacjach.

Fot. PKP Intercity

W najbliższy czwartek na plaży w Międzyzdrojach w godzinach od 8:00 do 13:00 wczasowicze będą mogli odwiedzić specjalną strefę „SuperPromo” PKP Intercity, umieszczoną po prawej stronie wejścia na molo.

Strefa przewoźnika zostanie podzielona na 5 podstref tematycznych, w których na plażowiczów będą czekały różne aktywności. W podstrefie komfortu znajdą się parasole, leżaki, hamaki, wygodne pufy czy specjalne łoże z baldachimem. Każdy, kto odwiedzi podstrefę aktywności sportowo-tanecznych będzie mógł wziąć udział w zajęciach z plażowej zumby i fitnessu. Przestrzeń śmiechu i rozrywki to miejsce dla zwolenników luzu i spontanicznej zabawy. W tym sektorze wczasowicze będą mogli zrobić zdjęcie w specjalnej fotobudce lub przejrzeć się w krzywym lustrze. W obrębie podstrefy kreatywnej powstaną różne budowle z piasku. Natomiast najmłodsi plażowicze w wyznaczonej podstrefie malucha skorzystają z basenu z piłkami, mini zjeżdżalni czy bujanych zabawek.

Odwiedzający strefę PKP Intercity będą mogli również na chwilę przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki okularom 3D znajdą się we wnętrzu wagonu i poznają komfort podróżowania z PKP Intercity.

Dodatkowo na plażowiczów czeka przeciąganie liny, wyścigi na dmuchawcach, ścianka wspinaczkowa, zabawa na trampolinie czy surfing.