Zimowa promocja na bilety okresowe Kolei Wielkopolskich

Zimowa promocja na bilety okresowe Kolei Wielkopolskich

11 grudnia 2016 | Źródło: Koleje Wielkopolskie
PODZIEL SIĘ

Przed nami Święta i czas prezentów. Z tej okazji Koleje Wielkopolskie, że również kupując bilet miesięczny lub kwartalny przez Internet można zrobić sobie prezent. Dzięki nowej promocji, pasażer zapłaci teraz mniej – nawet o 10 złotych.

Fot. Kuba Batorowicz

Nowa promocja firmy IT-Trans, operatora strony biletywielkopolskie.pl, to propozycja dla wszystkich pasażerów, którzy na co dzień korzystają z naszych usług i podróżują na podstawie biletów okreowych. Każdy, kto kupi bilet miesięczny lub kwartalny przez Internet i zapłaci za niego poprzez MasterPass (w tym karty MasterCard i Maestro), ma szansę uzyskać 10 zł rabatu.

Promocja obowiązuje od 25 listopada do 31 grudnia 2016 roku lub do wyczerpania środków przeznaczonych na tę akcję (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Z promocji może skorzystać trzy tysiące pierwszych osób, które w okresie jej trwania kupią bilety okresowe w sklepie internetowym na stronie biletywielkopolskie.pl. Rabat zostanie naliczony automatycznie po wybraniu odpowiedniej formy płatności. Warto pamiętać, że bilety zakupione w ramach tej promocji nie podlegają zwrotowi.