Nowości w ModlinBus – gwarancja dojazdu na lotnisko!

Nowości w ModlinBus – gwarancja dojazdu na lotnisko!

24 października 2019 | Źródło: Warsaw-Modlin Airport
PODZIEL SIĘ

Przewoźnik ModlinBus, zapewniający obecnie dojazd na Lotnisko Warszawa/Modlin z centrum Warszawy oraz  Łodzi, ogłasza wprowadzenie kilku ułatwień dla podróżnych.

Fot. ModlinBus

Zakończone pomyślnie testy systemu rezerwacyjnego pozwoliły wprowadzić usługę „Pewny dojazd”. Oferta składa się z trzech wariantów i umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb podróżnych. Znacząco ograniczają one ryzyko nieudanego transferu.

Wariant pierwszy – zwrot pełnego kosztu biletu.

Jest on możliwy w przypadku opóźnienia odjazdu autobusu z przystanku powyżej 35 minut. Istotna w tym przypadku jest możliwość dokonania tej operacji po godzinie odjazdu autobusu przedstawionego w rozkładzie jazdy. Cena tego wariantu wynosi 4 zł.

Wariant drugi – dojazd na lotnisko taksówką.

Przy takim samym opóźnieniu odjazdu autobusu jak poprzednio, przewoźnik na własny koszt zarezerwuje taksówkę, która zabierze podróżnych z przystanku i zawiezie bezpośrednio pod drzwi terminala. Warunkiem jest wykupienie tej usługi wycenionej na 9 zł. Warto zaznaczyć, że średni koszt dojazdu taksówką z centrum Warszawy na lotnisko Modlin wynosi przeciętnie 150 zł.

Wariant trzeci – oferta łączona.
Jest on połączeniem wariantu pierwszego oraz drugiego. Warto zaznaczyć, że za 9 zł klient otrzymuje możliwość zwrotu 100% ceny biletu oraz przejazd taksówką na koszt przewoźnika.

Fot. ModlinBus

Kolejną usługą dostępną w trakcie rezerwacji biletów jest możliwość wykupienia „Travel Alert SMS”. Klient zostanie poinformowany bezpośrednio na jego telefon komórkowy o tymczasowych zmianach przystanków, nagłych zmianach w rozkładzie jazdy, czy nieoczekiwanych opóźnieniach. Koszt takiej usługi wynosi 1 zł.

„Wiedząc jak istotny i stresujący może być dojazd na lotnisko, chcemy w istotny sposób pomóc pasażerom w wyborze najlepszego środka transportu. Nasza nowa oferta ma za zadanie podkreślić wyjątkowe starania całego zespołu o punktualne przewozy. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nam by się nie udało, z pełną konsekwencją pokryjemy koszty alternatywnego przejazdu.” – mówi Tomasz Sadowski prezes przewoźnika ModlinBus.

 

ModlinBus to przewoźnik realizujący jedyne, bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego Warszawa/Modlin i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez to lotnisko. Nowoczesne autokary, wyposażone w system rozrywki pokładowej, bezpłatny dostęp do Internetu, klimatyzację oraz gniazdka 230V kursują z centrum Warszawy oraz Łodzi. Właścicielem linii autobusowej ModlinBus jest firma Trans Kinetik.