Polish Forwarding Company na targach logistycznych Breakbulk Europe 2023 w Rotetterdamie

Polish Forwarding Company na targach logistycznych Breakbulk Europe 2023 w Rotetterdamie

07 czerwca 2023 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Trwają w najlepsze wydarzenia związane z drugim dniem międzynarodowych targów logistycznych Breakbulk Europe 2023 w Rotterdamie, które stały się globalnym spotkaniem branży z ponad 120 reprezentowanymi krajami. Wśród firm reprezentujących polskie przedsiębiorstwa jest spółka Polish Forwarding Company mająca swoją siedzibę w Warszawie. Kurier Kolejowy rozmawiał z Jarosławem Maćko, prezesem zarządu i Bratoszem Samulakiem, wiceprezesem zarządu Polish Forwarding Company Sp. z o.o. o ich oczekiwaniach i doświadczeniach wynikających z udziału w rotterdamskich targach.

Fot. Kurier Kolejowy

 

Skupiając ponad 4000 firm, Breakbulk Europe zapewnia najlepszą platformę networkingową do rozwijania kontaktów, generowania nowych transakcji i wzmacniania kluczowych istniejących relacji.

Ahoy Rotterdam tętni życiem dzięki wielu spotkaniom biznesowym, przyszłościowym rozwiązaniom branżowym, wnikliwym analizom i wymianie wiedzy. Równolegle z wystawą i rozmowami kontraktowymi ma miejcse ożywiona dyskusja podczas sesji tematycznych.

 

Fot. Kurier Kolejowy

 

Polish Forwarding Company Sp. z o.o. jest firmą ze 100% – owym krajowym kapitałem własnym, która istnieje na rynku od 2011 roku. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie, a dział operacyjny w Gdyni. Z pobytu Kuriera Kolejowego na stoisku firmy w Rotterdamiewynika, że  PFC to przede wszystkim zgrany zespół zaangażowanych i ambitnych pracowników, którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi.

O uczestnictwie spółki w Breakbulk Europe 2023 w Rooterdamie i jej strategii rozwoju Kurier Kolejowy rozmawiał z Jarosławem Maćko, prezesem zarządu i Bartoszem Samulakiem, wiceprezesem zarządu

 

Rozmowa z Jarosławem Maćko, prezesem zarządu i Bratoszem Samulakiem, wiceprezesem zarządu Polish Forwarding Company Sp. z o.o.

Źródło: Kurier Kolejowy