Rusza Bieszczadzka Kolejka Leśna

Rusza Bieszczadzka Kolejka Leśna

27 kwietnia 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Już najbliższy weekend (28 kwietnia) rozpocznie kursy Bieszczadzka Kolejka Leśna. Zaś 3 maja 2012 odbędzie się oficjalne rozpoczęcie tegorocznego, kolejkowego sezonu. W programie specjalne przejazdy kolejką, prezentacja zabytkowych parowozów, uroczyste poświęcenie taboru, kiermasz produktów regionalnych i rękodzieła oraz występ zespołu folklorystycznego.

Fot. Bieszczadzka Kolej Leśna

Od 28 kwietnia do 6 maja 2012 kolejka będzie kursowała o godz. 10.00 i 13.00. Do końca czerwca regularne kursy odbywać się będą w weekendy i dni świąteczne raz dziennie na trasie Majdan – Przysłup – Majdan i Majdan – Balnica – Majdan. Natomiast od lipca kolejka będzie kursować codziennie a w weekendy dwa razy w ciągu dnia na wyżej wymienionych trasach.

Ceny biletów w zależności od wybranej trasy wahają się od 12 zł do 21 zł, normalny i ulgowy od 10 zł do 15 zł. W swojej ofercie Bieszczadzka Kolejka Leśna proponuje przejazdy specjalne na zamówienie – kolejką lub drezyną mogącą pomieścić do 10 osób.

Rezerwacje i informacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej pod numerem tel. 13 46 86 335. Dokładny rozkład jazdy można znaleźć tutaj.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Kutno: obcokrajowiec ukryty w walizce Kutno: obcokrajowiec ukryty w walizce
Następny artykuł W Gdańsku powstanie nowy tunel kolejowy W Gdańsku powstanie nowy tunel kolejowy