P. Jagusiak wzmocnił zarząd CTL Logistics

P. Jagusiak wzmocnił zarząd CTL Logistics

11 lipca 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Od 1 lipca do zarządu CTL Logistics dołączył Paweł Jagusiak. Jego zadaniem będzie wszechstronna koordynacja procesu dalszego rozwoju Grupy CTL. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ds. Kruszyw, wiceprezesa zarządu Lafarge Kruszywa i Beton.

Fot. CTL Logistics

W Lafarge Jagusiak pracował od 1999 r., początkowo jako kierownik ds. sprzedaży w regionie południowym, potem jako dyrektor ds. sprzedaży na Polskę a w latach 2005-2007 jako dyrektor ds. kruszyw odpowiedzialny za region wschodni. Od początku swej kariery zawodowej, był związany z przemysłem budowlanym, szczególnie z branżą producentów i dostawców materiałów na potrzeby budownictwa i przemysłu. W toku swojej pracy był szczególnie zaangażowany w tworzenie warunków wspomagających rozwój infrastruktury drogowej i kolejowej w Polsce.

„Jego doświadczenie zawodowe, zdobyte zarówno w Polsce jak i zagranicą, pozwoliło mu wnikliwie poznać zagadnienia związane m.in.: z produkcją i sprzedażą kruszyw oraz logistyką transportu kolejowego i samochodowego w łańcuchu dostaw.” – informuje CTL Logistics w komunikacie.

Paweł Jagusiak jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, posiada Dyplom International MBA. Ma 41 lat, żonę i dwójkę dzieci.