Warszawska SKM i AZS PW grają razem

Warszawska SKM i AZS PW grają razem

03 kwietnia 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

AZS Politechniki Warszawskiej wraz z warszawską Szybką Koleją Miejską podpisały umowę o współpracy w 2013 r.

Fot. Dominik Skudlarski

Na bazie tej umowy obie spółki będą się teraz wspólnie promować. Poza tym siatkarze będą promować przewoźnika na wszystkich swoich materiałach reklamowych oraz podczas zawodów. Logo SKM znajdzie się także na strojach sportowych. Organizatorzy meczy rozgrywanych w stolicy przekażą bilety dla podróżnych SKM. Szczegółowych informacji na ten temat trzeba będzie szukać na www.skm.warszawa.pl.

SKM już wspiera szereg działań związanych ze sportem. Pod opieką firmy jest już Uczniowski Klub Sportowy „Dragon”, w którym szlify zdobywają młodzi piłkarze. Obecnie w klubie jest  ponad 190 dzieci w wieku 6 – 12 lat. Wiele z nich to utalentowani sportowcy, którzy m.in. zakwalifikowali się do Warszawskiej Ligi Młodzików Ekstraklasa i będą w tym roku  rozgrywać mecze z najlepszymi na Mazowszu. Grali też mecze w Czechach, a w 2013 r. zaprosiła ich Austria. Młode talenty rozgrywają mecze w koszulkach z logo SKM. Nazwa firmy obecna jest również we wszystkich wydawnictwach UKS „Dragon” Bielany oraz na stronie internetowej klubu.

Firma wspomaga także coroczną organizację Biegu Chomiczówki. W 2013 r. około dwóch tysięcy osób wzięło udział w tej imprezie, mimo śniegu i lekkiego mrozu. Sportowcy przyjechali z całej Polski i zagranicy.