Forum FRACHT 2017 pod honorowym patronatem dwóch ministrów

Forum FRACHT 2017 pod honorowym patronatem dwóch ministrów

08 marca 2017 | Źródło: KOW
PODZIEL SIĘ

Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa oraz Marek Gróbarczyk, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej objęli honorowym patronatem V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017, który odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2017 roku w Gdańsku.

Fot. Rafał Wilgusiak

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to największe wydarzenie poświęcone tematyce transportu intermodalnego organizowane w Polsce. Konferencja odbywa się od 2013 r. w Gdańsku, gdzie zbiegają się główne szlaki przewozowe integrujące transport: morski, kolejowy i drogowy.

Wydarzenie gromadzi ponad 300 przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych.

Co roku, uczestnicy Forum wypracowują konkretne wnioski i kierunki działań, których głównym celem jest rozwój transportu intermodalnego oraz przedsiębiorstw funkcjonujących na tym rynku, takich jak Pekaes, który jest złotym partnerem V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz rejestracji.