Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk patronem honorowym FRACHT 2019

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk patronem honorowym FRACHT 2019

13 marca 2019 | Autor: PiK
PODZIEL SIĘ

Już po raz siódmy, w dniach 2 - 3 kwietnia 2019 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku odbędzie się Forum Transportu Intermodalnego FRACHT, największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w naszym kraju. Patronat nad największą imprezą branży logistycznej objął minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Wcześniej podobnego wsparcia udzielili ministrowie rozwoju oraz gospodarki morskiej, prezydenci Gdańska, Gdyni i Szczecina oraz marszałkowie województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Fot. MI

FRACHT to miejsce spotkań najważniejszych „graczy” w transporcie intermodalnym oraz okazja  do nawiązania nowych kontaktów i relacji gospodarczych. Tegoroczna edycja zmierza w kierunku dalszego umiędzynarodowienia Forum, czego dowodem będzie w tym roku udział gości z Ukrainy, w szczególności przedstawicieli Obwodu Odessy, powiązanego z Województwem Pomorskim umową o współpracy.

Zamiarem organizatorów Forum FRACHT 2019 jest stworzenie w kuluarach AmberExpo szerszej niż dotychczas oprawy wydarzenia. Do dyspozycji gości Forum będą w tym roku stoiska firmowe oraz sale do prowadzenia rozmów B2B. Program konferencji został tak przygotowany, aby umożliwić nawiązywanie relacji bez konieczności rezygnacji z uczestnictwa debatach. Tak jak w poprzedniej edycji Forum, dwudniowym obradom towarzyszyć będzie wieczorna gala, podczas której zostaną wręczone statuetki Liderów Transportu Intermodalnego.