Wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!! Trans Expo Odessa 2020

Wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!! Trans Expo Odessa 2020

09 października 2020 | Źródło: PUIG
PODZIEL SIĘ

W dniach 27-29 października odbędzie się największe wydarzenie branży transportowej Ukrainy - międzynarodowe forum TRANS EXPO ODESSA 2020. To rozbudowana platforma biznesowa współpracy pomiędzy branżą transportową i infrastrukturalną Ukrainy a światowym biznesem.

 

Fot. http://www.port.odessa.ua

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z MediaCompass Ukraine zaprasza na tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Trans Expo Odessa 2020, których PUIG jest ekskluzywnym partnerem na terytorium Polski.

Jest to wyjątkowa okazja odwiedzić cztery wystawy w ramach jednego wydarzenia!!!

1. „TRANSRAIL UKRAINE 2020” – nowoczesne rozwiązania i metody w gałęzi transportu kolejowego, racjonalne sposoby produkcji i naprawy taboru kolejowego i komponentów oraz kwestie eksploatacji i modernizacji infrastruktury kolejowej.

2. „ODESSA 2020” – innowacyjne technologie w przemyśle stoczniowym i naprawie statków, infrastruktura portowa oraz rozwój transportu morskiego i śródlądowego, najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie Wschodniej.

3. „Transport Komercyjny i Miejski 2020” – trendy w transporcie samochodowym i autobusowym oraz miejskim transporcie elektrycznym (tramwaje, trolejbusy, metro), nowe instrumenty w zakresie ubezpieczenia i leasingu oraz postępy w sprzęcie nawigacyjnym.

4. „TransUkraine 2020” – aktualny stan transportu krajowego i międzynarodowego, najciekawsze możliwości inwestycyjne, współczesne systemy bezpieczeństwa ładunku, sterowania, komunikacji i oszczędzania energii oraz środki mechanizacji prac załadunkowych/rozładunkowych i rozwój infrastruktury logistycznej.

Ponadto w ramach wydarzenie planuje się przeprowadzenia online spotkania ekspertów i decydentów z sektora transportu wodnego, w tym armatorów z Cypru i Ukrainy oraz przedstawicieli firm załogowych. Natomiast po zakończeniu części oficjalnych na Państwa oczekują niestandardowe możliwości bliższego zaznajomienia się z innymi uczestnikami targów, w tym tzw. online Domówka i Fuckup Night.

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu: https://www.pol-ukr.com/wp-content/uploads/warunki-uczestnictwa.pdf

Oferta dla partnerów: https://www.pol-ukr.com/wp-content/uploads/oferta-dla-partner%C3%B3w.pdf

Formularze rejestracyjny: https://www.pol-ukr.com/wp-content/uploads/formularz-rejestracyjny.pdf

Szczegółowy program wydarzenia dostępny pod adresem: https://trans-expo-odessa.com/

Osobą do kontaktu ze strony PUIG jest Valentyn Honcharenko, e-mail: valentyn.honcharenko@pol-ukr.com.

Osobą do kontaktu ws. udziału w wydarzeniu jest Olga Zerkalowa, e-mail: zerkalova.odessa@mku.com.ua, tel.:  +38 (048) 796 12 96.