CIECH Cargo z własnym ośrodkiem szkoleniowym!

CIECH Cargo z własnym ośrodkiem szkoleniowym!

13 lipca 2023 | Źródło: CIECH Cargo
PODZIEL SIĘ

W ramach dynamicznego rozwoju biznesu, inowrocławska spółka logistyczna, specjalizująca się w przewozach kolejowych – #CIECHCargo, stworzyła własny ośrodek szkoleniowy dla pracowników związanych z bezpieczeństwem ruchu kolejowego.

CIECH Cargo z własnym ośrodkiem szkoleniowym!
Fot. Ciech Cargo

 

Dlaczego właśnie ten krok? Priorytetem jest zapewnienie pracownikom najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz doskonalenie procesu szkolenia i zdobywania uprawnień. W tym celu, doświadczony zespół instruktorów w składzie Marek Staszewski, Tomasz Biskup i Bartosz Iskra, będzie prowadził regularne szkolenia wewnętrzne i pouczenia okresowe.

Nasze centrum szkoleniowe nie tylko przyczyni się do ograniczenia kosztów, ale także znacząco zwiększy efektywność! To właśnie tutaj nasi maszyniści i inni pracownicy związani z bezpieczeństwem ruchu kolejowego zdobędą nowe uprawnienia. Dzięki nowym narzędziom, które będą dostępne dla naszych pracowników, podniesiemy bezpieczeństwo na każdym stanowisku związanym z ruchem kolejowym - mówi Andrzej Pawłowski, Prezes CIECH Cargo.

CIECH Cargo nieustannie podnosi standardy bezpieczeństwa i efektywności, a własne centrum szkoleniowe stanowi kolejny ważny krok na drodze do rozwoju!

Spółka CIECH Cargo z siedzibą w Inowrocławiu zatrudnia około 260 osób. Dysponuje łącznie 18 lokomotywami i 1500 wagonami towarowymi. Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportu kolejowego na terenie Polski, w zakresie: wynajmu wagonów kolejowych, kolejowych przewozów towarowych, obsługi i utrzymania bocznic, a także naprawy lokomotyw i wagonów.