Ogłoszenie o pracy

Stadler Polska Sp. z o.o.
Pracodawca: Stadler Polska Sp. z o.o.
Miejscowość: Siedlce
Region: mazowieckie
Data dodania: 2023-05-19 15:11:00

Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z Polski i z zagranicy.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy w Siedlcach powyżej 800 pojazdów szynowych w tym 80 nowoczesnych pociągów FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Manewrowy / Ustawiacz

 Miejsce pracy: Siedlce

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Ambitne i odpowiedzialne projekty

Nasze oczekiwania:

  • Ważne uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku manewrowy / ustawiacz lub otwartość na szkolenia i uzyskanie takich uprawnień
  • Doświadczenie w zawodzie związanym z branżą kolejową
  • Zdolności manualne oraz dobra sprawność ruchowa
  • Rozwaga, poczucie odpowiedzialności, dyscyplina pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziane będą: inne uprawienia kolejowe, wykształcenie techniczne, mechaniczne

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac manewrowych
  • Zestawienie pociągów
  • Rozprzęganie i sprzęganie taboru
  • Kontrola rejonu manewrowego przed i po pracy manewrowej
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów wewnętrznych bocznicy
  • Efektywna komunikacja z innymi uczestnikami procesu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie cv na adres: praca@stadlerrail.com lub Stadler Polska Sp. z o.o.,

ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce, Tel. +48 / 25 746 45 00.

Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www.stadlerrail.com

Klauzula informacyjna RODO

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Stadler Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Targowej  50, 08-110 Siedlce. Kontakt e-mail: rodo@stadlerrail.com.  W związku z przesłaniem przez Państwa dokumentacji aplikacyjnej Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wyboru kandydatów na stanowisko pracy w ramach bieżącego procesu rekrutacyjnego . Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) w przypadku, kiedy podacie Państwo dane dodatkowe, które nie są ujęte w art. 221 § 1 i § 2 Kodeksu pracy. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzanie. W przypadku danych przetwarzanych na Państwa zgodzie posiadacie Państwo prawo do przenoszenia swoich danych do innego administratora oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed wycofaniem. Jeżeli uznacie, że Państwa dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem istnieje możliwość skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść klauzuli informacyjnej na mocy art. 13 RODO znajduje się w Polityce prywatności spółki: