Green Cargo uruchamia nowe rozwiązanie w zakresie pociągów intermodalnych

Green Cargo uruchamia nowe rozwiązanie w zakresie pociągów intermodalnych

06 maja 2024 | Źródło: Zukunftbahn / Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Green Cargo oferuje nowe intermodalne rozwiązanie kolejowe, które zoptymalizuje transport towarów między Göteborg Kombi a portem Norrköping. Nowe rozwiązanie, które będzie dostępne od maja, oferuje codzienne odjazdy od poniedziałku do piątku dla naczep, nadwozi wymiennych i kontenerów, zapewniając szybką, opłacalną i przyjazną dla środowiska opcję transportu.

 

 

Green Cargo uruchamia nowe rozwiązanie w zakresie pociągów intermodalnych
Fot. Green Cargo

 

Terminale zostały dostosowane do potrzeb klientów w zakresie atrakcyjnych czasów odbioru i dostawy, a transport odbywa się w nocy.

"Nowe rozwiązanie kolejowe upraszcza nasz proces logistyczny i oferuje nam zrównoważoną alternatywę dla transportu ciężarowego. Nasi klienci chcą kupować usługi transportowe od spedytora, aby skutecznie koordynować i synchronizować komunikację i przedziały czasowe. Dzięki nowemu rozwiązaniu Green Cargo możemy zaoferować naszym klientom przyjazne dla czasu i środowiska rozwiązanie logistyczne, które oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze".
 
Peter Nerheden z DB Cargo FLS Nordic
 
Green Cargo oferuje sieć intermodalną, która integruje transport kolejowy z innymi rodzajami transportu i zapewnia wysoką częstotliwość transportu, krótkie czasy realizacji i wysoką punktualność do terminali i portów. Transport kolejowy nie tylko znacznie zmniejsza emisję CO2, ale także oferuje wysoką efektywność energetyczną i mniejsze zatłoczenie na bezpieczniejszych drogach.

"Dzięki naszemu nowemu intermodalnemu rozwiązaniu kolejowemu oferujemy naszym klientom efektywnie zaplanowane i przyjazne dla środowiska rozwiązanie logistyczne. Integrujemy jednostki intermodalne, takie jak naczepy, kontenery, cysterny i nadwozia wymienne na wagonach intermodalnych i tworzymy synergie dla zrównoważonych rozwiązań transportu towarowego. Wspólnie z DB Cargo FLS Nordic upraszczamy przepływ towarów dla naszych klientów".

Green Cargo oferuje sieć intermodalną, która integruje transport kolejowy z innymi rodzajami transportu i zapewnia wysoką częstotliwość transportu, krótkie czasy realizacji i wysoką punktualność do terminali i portów. Transport kolejowy nie tylko znacznie zmniejsza emisję CO2, ale także oferuje wysoką efektywność energetyczną i mniejsze zatłoczenie na bezpieczniejszych drogach mówi Matilda Hedström, strategiczny przedstawiciel handlowy w Green Cargo