20 czerwca 2019 roku ruszają wakacyjne, kolejowe połączenia Arriva z Bydgoszczy do Helu

20 czerwca 2019 roku ruszają wakacyjne, kolejowe połączenia Arriva z Bydgoszczy do Helu

05 czerwca 2019 | Źródło: Arriva
PODZIEL SIĘ

To już po raz czwarty Arriva uruchomi wakacyjne połączenia pomiędzy Bydgoszczą, Trójmiastem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.
Codziennie od 20 czerwca do 31 sierpnia br. Arriva uruchomi  pociągi:
• Słoneczny Patrol, relacji Bydgoszcz Gł. - Hel - Bydgoszcz Gł.
• Leżak relacji, Hel - Władysławowo - Hel
• Parawan relacji, Hel - Władysławowo – Hel

Fot. Arriva

Pociąg z Bydgoszczy do Helu pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 3 godzin i 49 minut, natomiast połączenia miedzy Władysławowem a Helem, umożliwią szybkie przemieszczanie się po samym półwyspie, bez konieczności stania w korkach. Przewozy będą realizowane komfortowymi, klimatyzowanymi pojazdami.  
 
W pociągach wakacyjnych oprócz ulg ustawowych, obowiązują oferty promocyjne m.in. dla osób podróżujących z rodziną, czy z paczką znajomych oraz zniżki dla kupujących bilet w dwie strony. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z Klubu rabatowego Arriva, między innymi na wstęp do muzeum Motyli, Muzeum Iluzji czy promocyjnych przejazdów rowerowych.  
 
Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy bardzo dobre skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż na Hel z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.
 
Szczegóły oferty wakacyjnej znajdują się  na stronie www.arriva.pl