European Sleeper i GreenCityTrip: partnerstwo na rzecz zrównoważonych podróży nocnymi pociągami

European Sleeper i GreenCityTrip: partnerstwo na rzecz zrównoważonych podróży nocnymi pociągami

01 marca 2024 | Źródło: Europan Sleeper
PODZIEL SIĘ

European Sleeper i GreenCityTrip ogłosiły ścisłe partnerstwo w celu dalszej poprawy zrównoważonych i wygodnych podróży pociągiem nocnym. European Sleeper reaktywował trasę Bruksela-Amsterdam-Berlin w 2023 roku i rozszerzy ją na Drezno i Pragę od 25 marca 2024 roku. Od października 2021 r. GreenCityTrip oferuje nocne pociągi z Holandii i Belgii do takich miast jak Berlin, Drezno i Praga.

 

Fot. European Sleeper

 

Koncentracja na zrównoważonym podróżowaniu

GreenCityTrip stał się preferowanym wyborem dla podróżnych, którzy chcą odkrywać europejskie miasta w sposób zrównoważony. Koncentrując się na miastach takich jak Drezno i Praga od 2023 r., jej oferta uzupełnia ofertę European Sleeper i zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne opcje podróży.

Sukcesy europejskiego pociągu sypialnego

Nocny pociąg European Sleeper między Brukselą a Berlinem przewiózł ponad 35 000 pasażerów w 180 podróżach w ciągu dziewięciu miesięcy. Ekspansja na Drezno/Pragę umożliwia zaoferowanie kolejnego kierunku turystycznego z Bad Schandau w Szwajcarii Saksońskiej. Aby promować zrównoważone i łatwe międzynarodowe podróże kolejowe, wprowadzone zostaną dodatkowe wagony sypialne i ulepszone wagony kuszetkowe.

Dlaczego współpraca?

Chris Engelsman, współzałożyciel/CEO European Sleeper, podkreśla wspólne wartości obu firm i skupia się na doświadczeniach z podróży. Wczasy zorganizowane GreenCityTrip uzupełniają ofertę European Sleeper i obsługują segment rynku, w którym firma nie była wcześniej silnie obecna.

Maarten Bastian, dyrektor i współwłaściciel GreenCityTrip, podkreśla wspólne zaangażowanie w zrównoważone podróżowanie i wzmacnianie pozycji pociągów nocnych w Europie.

Konkretna współpraca

Od 27 lutego 2024 r. w pełni zorganizowane wakacje zorganizowane z Belgii i Holandii w nocnym pociągu European Sleeper do Berlina, Drezna i Pragi można rezerwować za pośrednictwem strony internetowej GreenCityTrip. Bilety regularne na pociąg nocny Bruksela-Amsterdam-Berlin-Drezno-Praga są nadal dostępne na stronie internetowej European Sleeper i w innych kanałach sprzedaży.

Perspektywy i dalszy rozwój Współpraca GreenCityTrip i European Sleeper ma być dalej rozwijana, aby oferować nocne pociągi do nowych kierunków i promować zrównoważone podróżowanie po Europie.

Współpraca GreenCityTrip i European Sleeper ma być dalej rozwijana, aby oferować nocne pociągi do nowych kierunków i promować zrównoważone podróżowanie po Europie.

O GreenCityTrip

GreenCityTrip jest częścią organizatora wycieczek Flywise i oferuje pakietowe wycieczki nocnymi pociągami od października 2021 r. Inicjatywa ta podkreśla misję GreenCityTrip polegającą na oferowaniu szerszej gamy opcji podróży i wzmacnia jej pozycję lidera w przejściu na bardziej zrównoważone podróżowanie.