Transport miejski Najlepszy motorniczy MPK Poznań

Najlepszy motorniczy MPK Poznań

18 maja 2013 | Autor:
PODZIEL SIĘ

W piątek, 17 maja 2013 r. odbył się finał konkursu na Najlepszego Motorniczego MPK 2013. Zwycięzcą, który pokonał współzawodników w testach i konkurencjach praktycznych na placu manewrowym został Adrian Łukaszewicz.

Drugie miejsce wywalczył Jakub Krasowski, a trzecia pozycja przypadła w udziale Justynie Szczepaniak. Laureatką głosowania pasażerów została Agata Zoran.

Ponadto rozegrany został także ogólnopolski konkurs motorniczych z udziałem trzech drużyn z trzech różnych poznańskich zajezdni oraz reprezentantów z Wrocławia i z Krakowa. Wygrali goście. Statuetkę dla najlepszej drużyny odebrała ekipa ze stolicy Dolnego Śląska, dwa pozostałe miejsca "na pudle" zajęli odpowiednio: przedstawiciele zajezdni przy ul. Głogowskiej oraz przedstawiciele zajezdni przy ul. Fortecznej.

W klasyfikacji generalnej najlepszy okazał się również Adrian Łukaszewicz, drugie miejsce zajął Andrzej Naworski, natomiast na trzecim miejscu zakwalifikował się wrocławiak Dariusz Zacharzewski. Także spośród wszystkich pań, biorących udział w zmaganiach, wybraliśmy tę najlepszą. Wyróżnienie z rąk prezesa Wojciecha Tulibackiego odebrała Beata Wróbel z MPK Wrocław. Gratulujemy!