X jubileuszowa edycja międzynarodowych targów TransLogistica Poland 2023 rozpoczęta.

X jubileuszowa edycja międzynarodowych targów TransLogistica Poland 2023 rozpoczęta.

07 listopada 2023 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

W Warszawie rozpoczęły się X jubileuszowe Międzynarodowe Targi TransLogistyka Poland 2023..W EXPO XXI Warszawa, w 4 halach targowych zgromadziło się ponad 380 wystawców, a organizatorzy spodziwają się wizyty nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy. Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez fotoreportera Kuriera Kolejowego podczas pierwszego dnia targów.

 

X jubileuszowa edycja międzynarodowych targów TransLogistica Poland 2023 rozpoczęta.
Fot. Kurier Kolejowy

 

Udział w wydarzeniu umożliwia zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów.

Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa, która skupia na sobie uwagę wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Fot. Kurier Kolejowy

 

Po raz pierwszy w dziesięcioletnej historii wszystkie cztery hale EXPO XXI sa w pełni wykorzystane na potrzeby targów. Jak widać wydarzenie rośnie z roku na rok, nie tylko pod względem liczby uczestników, ale również zyskuje na międzynarodowym uznaniu i prestiżu. W tej edycji blisko połowa wystawców reprezentowana jest przez firmy z zagranicznym kapitałem.

 

Fot. Kurier Kolejowy

 

Wystawie towarzyszą liczne prezentacje i panele dyskusyjne.Tematyka targów dotyczy aktualnych zagadnień branżowych mi.in. wpływu zamknięcia szlaku transportowego przez Rosję, elektromobilności w branży TSL przez innowacje flotowe oraz zielone rozwiązania dla logistyki i transportu. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży.